Sobota 08. května. Je Statní Svátek - Den vítězství.

Hypoteční banka partnerem pražského kola Světového poháru 2015 ve vodním slalomu

19.06.2015 09:06 Tisková zpráva: Hypoteční banka

Opět po roce bude přes tři stovky závodníků ze 45 zemí v Praze na vltavské divoké vodě bojovat o cenné body do letošního ročníku Světového poháru, který má letos celkem pět zastávek. Kromě Prahy například v polském Krakově, francouzském Pao nebo španělském Seo D´ Urgell.

„Těší nás, že můžeme být hlavním partnerem sportu, v němž se českým zástupcům dlouhodobě daří. Věříme, že nejen čeští sportovci letos v Praze opět předvedou dechberoucí výkony, které budou bavit jak návštěvníky u trati, tak i u obrazovek České televize. Zároveň se ale stanou i inspirací pro jejich následovníky, kteří možná jednou dosáhnout podobně velkých úspěchů jako například olympijští medailisté Štěpánka Hilgertová, Ondřej Štěpánek, Jaroslav Volf nebo Vavřinec Hradilek,“ říká Jan Sadil, generální ředitel a předseda představenstva Hypoteční banky.

Přijďte společně s Hypoteční bankou podpořit sportovce na divoké vodě. První semifinálové závody startují v sobotu 20. června v pražské Troji v 9.00. Vstupné po oba víkendové finálové dny je pouze 70 Kč na osobu. Více o Světovém poháru 2015 na http://www.slalomtroja.cz./cs/uvod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *