EUR 25.700

USD 22.127

REPO sazba ČNB 1.50 %

Inflace 4.9 %

EUR 25.700

USD 22.127

04. 06. 2015

Subjekty:
Hypoteční banka

Hypoteční banka znovu otevřela svoji největší pražskou pobočku, která svým novým a příjemným designem evokuje pocit domova

 


 

Nový koncept poboček Hypoteční banky, který už znají například klienti v Praze 4, Praze 5 nebo v Ústí nad Labem, mohou otestovat také zájemci o hypoteční úvěr, kteří zavítají do pobočky v Praze 1 v ulici Na Poříčí. I její interiér se totiž proměnil na moderní byt české rodiny, v němž bude sjednávání hypotečního úvěru stejně příjemné, jako by se jednalo o návštěvu dobrých sousedů. Tato pobočka vyniká svojí velikostí a navíc patří i mezi ty nadprůměrně úspěšné. „Za dobu její existence od roku 1995 v ní bylo uzavřeno celkem 12 procent všech hypotečních úvěrů naší banky,“ říká ředitel pobočky Hypoteční banky Petr Svoboda.

Inspiraci pro konečnou podobu nového vzhledu interiéru pobočky v ulici Na Poříčí Hypoteční banka získala spoluprací s architekty a designéry, ale využila i náměty svých zaměstnanců a klientů.

„Zájemcům o financování nového či rekonstrukci staršího bydlení nabízíme celou řadu způsobů, jak získat hypoteční úvěr on-line, k čemuž slouží služby jako například Hypotéka po webu, možnost on-line chatu s bankéřem, on-line chat v rámci virtuální pobočky nebo tradiční e-mail. Pořád ale platí, že velká část klientů se chce při sjednávání hypotéky setkat s „živým“ bankéřem v prostoru banky, kde se chtějí cítit příjemně. A právě pro ně naše pobočky v novém duchu postupně proměňujeme, v čemž budeme pokračovat i nadále,“ dodává Vlastimil Nigrin, člen představenstva Hypoteční banky a vrchní ředitel pro oblast obchody a klienti. 

Nový i stávající klienti Hypoteční banky mohou v novém prostředí pražské pobočky Na Poříčí plně využít současnou situaci na hypotečním trhu, která k pořízení nebo rekonstrukci vlastní nemovitosti maximálně nahrává. Úrokové sazby jsou na historických minimech a ceny nemovitostí pomalu sotupají, což z pořízení domu, bytu či pozemku dělá i zajímavou dlouhodobou investici.

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.43 Aktuální výše Hypoindexu

2.15%

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%
Historie vývoje


Související články

Aktuální sazby hypoték: Konkurenční boj přitvrzuje

Česká národní banka (ČNB) zvýšila na začátku února základní úrokové sazby. Největší hypoteční hráč se ale rozhodl vydat se opačným směrem a hypoteční sazby snížil. Některé banky přesto následují centrální banku.

Text: Jana Zámečníková

03. 03. 2020


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.