Neděle 16. prosince. Svátek má Albína.

Hypotéční dny opět na pobočkách GE Money Bank

05.09.2011 01:09 Tisková zpráva: Moneta Money Bank

„Koncept hypotéčních dní se nám v minulosti velice osvědčil. Například při letošních jarních hypotéčních dnech si k nám přišlo zažádat o hypotéční úvěr téměř 500 nových klientů. Proto nyní znovu nabízíme zpracování hypotéčního úvěru a odhad nemovitosti zcela zdarma pro všechny, kdo se rozhodnou s naší pomocí financovat své nové bydlení ,“ říká Michal Tuček, manažer hypotéčních úvěrů GE Money . „Stačí, když klient požádá o hypotéku během dvou týdnů, kdy běží hypotéční dny. Na uzavření smlouvy má dostatek času – podmínkou je schválení hypotéky do 9. prosince 2011,“ dodává Michal Tuček.

Hypotéční úvěr lze u GE Money Bank získat již od 300 000 Kč a je možné ho čerpat až do výše 80 % ceny nemovitosti. Délku splácení si může klient rozvrhnout na 5 až 30 let. Úrokovou sazbu lze u standardní Hypotéky zafixovat na 1, 3, 5 nebo 10 let. V případě Variabilní hypotéky se pohyblivá část úrokové sazby obnovuje v měsíčním intervalu v závislosti na vývoji tržních úrokových sazeb, výši pevné části úrokové sazby si mohou zákazníci fixovat až na celou dobu splatnosti hypotéky.

Zákazníci GE Money Bank mohou také bez sankcí využít možnost mimořádných splátek v průběhu fixace. Banka navíc svým klientům k hypotéce nabízí i možnost pojištění nemovitosti a pojištění schopnosti úvěr splácet.