Pátek 14. prosince. Svátek má Lýdie.

Hypotéky mBank nyní za nejnižší sazbu na trhu 2,99%

24.02.2011 02:02 Tisková zpráva: mBank

„V době, kdy se sazby hypotečních úvěrů postupně zvyšují, se mBank vydala proti proudu a pro zájemce o hypoteční úvěry připravila nabídku s nižším úrokem,“   komentuje krok banky obchodní ředitel Robert Chrištof.
„V současné době je námi nabízená garantovaná úroková sazba 2,99% nejnižší na trhu,“ dodává Robert Chrištof.

„S hypotékou mBank ušetříte nejen na úrocích, ale také na nejrůznějších poplatcích, které jsou s poskytnutím a vedením hypotéky spojené. Minimální poplatek za poskytnutí hypotéky je u většiny bank 8 000 kč, poplatek za správu úvěrového účtu potom 150 kč měsíčně. Vezmeme-li si průměrnou hypotéku se splatností 20 let, klient jen na těchto poplatcích zaplatí nejméně 44 000 korun. Také bych rád dodal, že poplatky spojené s poskytnutím hypotéky a vedením úvěrového účtu navyšují reálnou úrokovou sazbu o 0,20 – 0,30 procentního bodu ,“ říká Marek Sabaka, specialista mBank na hypoteční úvěry. „mBank je jednou z mála bank, u které je poskytnutí úvěru zcela zdarma a je jedinou bankou, která si neúčtuje poplatek za vedení úvěrového účtu,“ dodává Marek Sabaka.

Proces získání hypotéky u mBank je zcela transparentní. Banka u svých hypoték poskytuje garantovanou úrokovou sazbu a klient si tak může na internetových stránkách banky snadno a rychle spočítat výsledné úročení svého hypotečního úvěru.

Hypotéka od mBank je omezena pouze spodní hranicí 200 000 korun a maximální výše účelového hypotéčního úvěru je 80 % hodnoty zastavované nemovitosti. Doba splatnosti se pohybuje od jednoho roku do 40 let.