EUR 24.765

USD 23.115

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.6 %

EUR 24.765

USD 23.115

09. 02. 2009

0 komentářů

Subjekty:
FINEP HOLDING

Jarrod Epps byl jmenován obchodním ředitelem investiční společnosti Avant Fund Management patřící do skupiny FINEP HOLDING, SE

 


 

Hlavními cíli Jarroda Eppse je propojení kapitálu přímých investorů ve fondu a vyhledávání kupních příležitosti na trhu nemovitostí v České republice a napříč celou střední a východní Evropou.  

„Současné zpomalení na trhu nemovitostí otevírá silným a zkušeným hráčům přístup k atraktivním investicím do nemovitostí. Mým cílem je, abychom využili příležitosti k posílení našeho postavení na trhu a zvýšili výnosy našich investorů,” prohlásil Jarrod Epps.

„Jarrod Epps je odborník s mnohaletými významnými zkušenostmi a velmi dobře zná český trh s nemovitostmi. Věříme, že s těmito schopnostmi bude výrazně přispívat k úspěšné realizaci investičních příležitostí. V porovnání s předchozími roky dramaticky vyššího růstu bude konkurence v boji o nové projekty a nemovitosti za současného zpomalení trhu nižší. Nicméně, při zvážení jejich dlouhodobého charakteru, zůstávají investice do nemovitostí jednou z nejbezpečnějších a dosud nejvýnosnějších oblastí,” říká Tomáš Pardubický, generální ředitel, FINEP Holding, SE.

Jarrod Epps (38) pracuje v poradenství a v oblasti investic již 12 let. V České republice žije od roku 1996 a mluví plynně česky. Do Avant Fund Management přichází z jedné z předních světových poradenských společností King Sturge, kde pracoval jako vedoucí konzultantského týmu obytné výstavby. V minulosti zastával Jarrod Epps manažerské funkce ve společnostech jako Property CEE nebo KPMG. Své rozsáhlé pracovní zkušenosti sbíral jak v oblasti střední a východní Evropy, tak  také na klíčových realitních trzích zemí Evropské unie.

Současně se jmenováním Jarroda Eppse došlo také ke změně názvu společnosti z CEEFM investiční společnost a.s. na Avant Fund Management investiční společnost a.s.

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.51 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.