EUR 23.680

USD 22.037

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 16.7 %

EUR 23.680

USD 22.037

27. 07. 2016

0 komentářů

JLL jmenovala tři nové Associate Directors

 


 

Blanka Vačkova patří k nejzkušenějším analytikům realitního trhu. V JLL pracuje od roku 1997 a v současnosti působí jako vedoucí Oddělení průzkumu trhu. Specializuje se především na trh maloobchodních a logistických nemovitostí. Blanka Vačkova je zakládající členkou Prague Research Fora. V roce 2014 získala ocenění JLL Retail Excellence Award za významný přínos k rozvoji služeb JLL v oblasti maloobchodních nemovitostí. Je členkou ICSC (International Council of Shopping Centres). Blanka Vačkova je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. K jejím koníčkům patří film a opera.         

Hana Kollmannová je od roku 2005 součástí pražského investičního týmu JLL a zaměřuje se na komerční nemovitosti. Hana Kollmannová se v průběhu svého působení v JLL podílela na investičních transakcích v objemu více než 1,5 miliardy EUR. Má rovněž zkušenosti z bankovního sektoru, kde pracovala pro centrálu Unicredit Bank v Praze a UBS Investment Bank v New Yorku. Hana Kollmannová je absolventkou Baruch College v New Yorku (ekonomie a finančnictví) a The Nottingham Trent University & Sheffield Hallam University ve Velké Británii (obor management nemovitostí a realitní investice).   

Miroslav Kotek působí v JLL od roku 2007, kdy nastoupil do oddělení průmyslových a logistických nemovitostí. Již téměř deset let se v JLL věnuje pronájmům a marketingu industriálních projektů v České republice. Nicméně u řady projektů působil a působí již v počáteční přípravné fázi, která zahrnuje plánování projektu, nákup pozemku, jednání s úřady státní správy a samosprávy, či výběrová řízení na dodavatele stavby. Miroslav Kotek při tom využívá své zkušenosti z agentury CzechInvest, kde dříve osm let pracoval. K dlouhodobým klientům Miroslava Kotka v JLL patří jak nadnárodní developerské společnosti (např. Prologis, P3, CTP Invest, VGP, Segro, Pannatoni a ILD), tak velké logistické a výrobní firmy. Miroslav Kotek je absolventem Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Ve volném čase se věnuje rodině a amatérskému fotbalu.       

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%6.27 Aktuální výše Hypoindexu

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%
Historie vývoje


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *