Sobota 25. ledna. Svátek má Miloš.

JLL jmenovala tři nové Associate Directors

27.07.2016 11:07 Tisková zpráva:

Blanka Vačkova patří k nejzkušenějším analytikům realitního trhu. V JLL pracuje od roku 1997 a v současnosti působí jako vedoucí Oddělení průzkumu trhu. Specializuje se především na trh maloobchodních a logistických nemovitostí. Blanka Vačkova je zakládající členkou Prague Research Fora. V roce 2014 získala ocenění JLL Retail Excellence Award za významný přínos k rozvoji služeb JLL v oblasti maloobchodních nemovitostí. Je členkou ICSC (International Council of Shopping Centres). Blanka Vačkova je absolventkou Univerzity Karlovy v Praze. K jejím koníčkům patří film a opera.         

Hana Kollmannová je od roku 2005 součástí pražského investičního týmu JLL a zaměřuje se na komerční nemovitosti. Hana Kollmannová se v průběhu svého působení v JLL podílela na investičních transakcích v objemu více než 1,5 miliardy EUR. Má rovněž zkušenosti z bankovního sektoru, kde pracovala pro centrálu Unicredit Bank v Praze a UBS Investment Bank v New Yorku. Hana Kollmannová je absolventkou Baruch College v New Yorku (ekonomie a finančnictví) a The Nottingham Trent University & Sheffield Hallam University ve Velké Británii (obor management nemovitostí a realitní investice).   

Miroslav Kotek působí v JLL od roku 2007, kdy nastoupil do oddělení průmyslových a logistických nemovitostí. Již téměř deset let se v JLL věnuje pronájmům a marketingu industriálních projektů v České republice. Nicméně u řady projektů působil a působí již v počáteční přípravné fázi, která zahrnuje plánování projektu, nákup pozemku, jednání s úřady státní správy a samosprávy, či výběrová řízení na dodavatele stavby. Miroslav Kotek při tom využívá své zkušenosti z agentury CzechInvest, kde dříve osm let pracoval. K dlouhodobým klientům Miroslava Kotka v JLL patří jak nadnárodní developerské společnosti (např. Prologis, P3, CTP Invest, VGP, Segro, Pannatoni a ILD), tak velké logistické a výrobní firmy. Miroslav Kotek je absolventem Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze. Ve volném čase se věnuje rodině a amatérskému fotbalu.       

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *