EUR 25.235

USD 23.713

REPO sazba ČNB 5.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.235

USD 23.713

04. 08. 2009

0 komentářů

Subjekty:
ČSOB

Klienti ČSOB převzali výhru – poukaz na návrh bytu od profesionálních designérů

 


 

Během daného období probíhalo každý týden losování výherců, přičemž v současné době už byly předány první ze 13 poukazů. „Výhra mě velmi potěšila. Ještě nikdy jsem takhle nevyhrála. V současné době stavíme, takže poukázku určitě využijeme,“ říká MUDr. Gabriela Procházková z Čisovic, jedna z obdarovaných. 

I další výherci měli z výhry radost. Někteří plánují použít rady designérů na vnitřní vybavení, jiní návrh využijí při úpravě zahrady. „Zatím ještě nemám jasnou představu, co konkrétně si nechám designérem navrhnout, ale už se na to moc těším,“ přidává se Lenka Štusáková z Pardubic.

Obr: Předání šeku na výherní šek. 15. 6. 2009, Pardubice. Výherkyně – Lenka Štusáková získává poukázku na návrh od designérů pořadu „Jak se staví sen“ z rukou ředitele pobočky Tomáše Krause.


Zbylé poukazy na návrh designového bydlení budou předány během léta. „Věříme, že i ostatním vylosovaným klientům udělá návrh radost a bude pro ně inspirací, co všechno se dá s jejich prostorem udělat. Profesionální návrhy totiž leckdy překvapí neobvyklým řešením, které může být velmi praktické, hezké, a třeba by vás ani nenapadlo,“ hodnotí Martin Eyberger, výkonný manažer segmentu Bydlení, úvěry a platební komfort ČSOB. Kompletní seznam výherců je k nalezení na www.csob.cz/bydleni (po kliknutí na tlačítko SOUTĚŽ).

REKLAMA

Ukončením akce však výhody úvěrů u ČSOB nekončí. Zvýhodněná ČSOB Půjčka na lepší bydlení je připravena pro ty, kteří stavějí nebo rekonstruují nemovitost tak, aby byla ekologicky šetrnější. ČSOB navíc pokračuje ve sponzoringu pořadu „Jak se staví sen“. Od srpna, kdy nová řada pořadu začíná, se tak budou i díky podpoře ČSOB realizovat další úpravy bydlení.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.57 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%
Historie vývojeDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.