EUR 25.280

USD 23.131

REPO sazba ČNB 4.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.280

USD 23.131

23. 04. 2009

0 komentářů

Komerční banka a Modrá pyramida jsou připraveny na účast v Programu Zelená úsporám

 


 

Komerční banka a Modrá pyramida stavební spořitelna společně uspěly ve výběrovém řízení pro realizaci procesu distribuce dotací v Programu Zelená úsporám organizovaném Státním fondem životního prostředí. Ihned po plném spuštění programu pro pověřené banky budou obě instituce zajišťovat distribuci základních informací žadatelům o dotace, sběr jejich žádostí, zpracování i výplatu dotace.

Podpora státu je velmi důležitým faktorem pro realizaci projektů v oblasti úspory a využívání obnovitelných zdrojů energie,“ uvedl Radko Belada, vedoucí Marketingu pro retailové bankovnictví KB. Dotace je vždy vyplácena až po uskutečnění investice a v žádném z programů nekryje její plnou výši. Žadatel tedy vždy musí část prostředků vložit ze svého. „Proto nabízíme účastníkům Programu Zelená úsporám možnost spolufinancování investice formou cenově zvýhodněných EKO úvěrů. Neméně zajímavou možností je prostřednictvím EKO úvěrů realizaci investice podstatně urychlit, a dotaci tak získat co nejdříve“, dodal Radko Belada.

Žadatelům o dotace Komerční banka nabízí tyto speciální typy účelových půjček:

• EKO Osobní úvěr se splatností až 6 let

• EKO Úvěr na nemovitost se splatností až 10 let

REKLAMA

• EKO Hypoteční úvěr se splatností až 30 let

Všechny EKO úvěry Komerční banka poskytuje za zvýhodněných úrokových podmínek a bez poplatku za zpracování úvěru!

EKO úvěry samozřejmě obsahují i všechny další výhody, které jsou v Komerční bance běžně dostupné:

  • Zdarma pojištění schopnosti splácet úvěr poskytované na celou dobu splácení úvěru pro EKO Osobní úvěr a EKO Úvěr na nemovitost

  • Možnost kdykoliv úvěr předčasně splatit bez jakýchkoliv sankcí a poplatků pro EKO Osobní úvěr a EKO Úvěr na nemovitost
  • Možnost flexibilní úpravy splátek pro EKO hypoteční úvěr, pokud žadatel tuto funkčnost při sjednání úvěru využije

Stejný komfort, tedy vyřízení žádosti a získání půjčky na jednom místě, mohou po plném spuštění programu pro pověřené banky získat také žadatelé o dotaci, kteří zamíří do Modré pyramidy stavební spořitelny. „Do Programu Zelená úsporám se zapojí celkem 166 kanceláří Modré pyramidy. Věříme, že přibližně 1200 našich flexibilních úvěrových poradců bude skvěle doplňovat pobočkovou síť Komerční banky“, uvedl Miroslav Hiršl, člen představenstva Modré pyramidy.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.49 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%

5.49%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.