EUR 24.730

USD 22.807

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.9 %

EUR 24.730

USD 22.807

16. 03. 2009

0 komentářů

KONOPIŠTĚ RESORT Collection of Contemporary Homes

 


 

Apartmánový dům Kunc , jehož autorem je Ateliér Kunc pod vedením Michala Kunce se řadí mezi zástupce nové generace architektonicky propracovaných domů. Půdorysně promyšlená studia,  lofty a penthousy, nabízí širokou škálu možného využití. Dům má trvalou architektonickou hodnotu, a zároveň nabízí investiční jistotu a komfort nadstadarního formátu, který je adekvátní současnému životnímu stylu naší cílové skupiny. V apartmánovém domě budou umístěny dva výtahy, dvě recepce se stálou službou, lobby se sofa a plazmovou televizí. Zde budou během víkendu promítány filmy a sportovní přenosy, přes týden poběží zprávy. Dům má podzemní garážové parkování s grafickou úpravou pro lepší orientaci. Dále nabízí příruční skladovací kóje pro sportovní potřeby a kočárkárnu. Veškeré společné prostory mají dostatečný přístup denního světla.  Veškeré přírodní materiály na výstavbu domu budou nakupovány od lokálních dodavatelů. Apartmánový dům je obložen lícovou cihlou, dřevem a betonem.  Tato kombinace v grafickém pojetí, tolik typickém pro ateliér Kunc, přináší citlivé zakomponování do přírody. Nenarušený krajinný ráz je jedním z cílů realizátorů projektu.
 

Rodinný Dům Maura , jehož autorkou je Ing. arch. Markéta Veselá a její brněnský ateliér Maura, je svou velmi silnou architekturou odpovědí na potřeby životního stylu rodin s dětmi.   K dosažení tohoto záměru se půdorysy domu konzultovaly a pilovaly do posledního detailu.  Domy jsou řešeny prakticky, tak aby rodinám s dětmi ulehčily život v každodenním shonu. Dům má luxusní společenskou část s dvoupodlažním francouzským oknem směrem do zahrady, kde je umístěna jídelna a začátek obývací části.  Ta nabízí i oddělený prostor pro domácí kino.  Dětský koutek je umístěn poblíž kuchyně, aby maminky měly své ratolesti vždy na očích.  Domy jsou umístěné na pozemcích okolo 1000-1200 m2.

Oba domy jsou v nabídce ve dvou interiérových kolekcích. Sport Collection a Country Elegant Collection. Sport Collection je čistá, svěží řada určená milovníkům minimalistického stylu. Tato řada dá také prostor všem zájemcům, kteří by si rádi prostor zařídili postupně, dle svých časových i finančních možností. 

Country Elegant Collection bude již zahrnovat přidaný standard, jako například „inteligentní systém ovládání“. Penthousy domu Kunc jsou navíc připravovány v exkluzivní řadě Armani Casa, která bude zahrnovat kompletní servis včetně kuchyňské linky a nábytku od tohoto prestižního návrháře. Detaily těchto řad budou v krátké době představeny na internetových stránkách projektu. Ucelená fyzická prezentace interiérových kolekcí je k vidění v showroomu developera v Praze 1, Břehové ulici.

Konopiště resort je butikový rodinný rezidenční development, který byl poprvé veřejnosti představen minulý měsíc.  Ve své kolekci soudobé architektury, kterou nabízí I. etapa projektu je Apartmánový dům Kunc se sportovními studii, lofty se zahradami a limitované penthousy s terasami. Dále čtyři originální rodinné domy Maura a kolekce reprezentativních Majestic Vil –  Vila Stempel, Vila Eichler a dvakrát Vila Sládeček.

REKLAMA

Celková rozloha pozemků, na kterých Konopiště resort vzniká je více než

100,000 m2 , z toho zastavěná plocha bude činit 15,000 m2.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.52 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.