Neděle 16. prosince. Svátek má Albína.

Kooperativa eviduje další tisíce škod po víkendových bouřkách

17.08.2010 02:08 Tisková zpráva: Kooperativa pojišťovna

Potvrdily se naše předpoklady, že škody porostou závratným tempem. Proto jsme posílili tým techniků, kteří prohlížejí poškozená vozidla, a na Praze 10 jsme otevřeli další kontaktní centrum, kam mohou klienti své poškozené vozidlo přivézt k prohlídce. Zároveň jsme zajistili víkendový provoz našeho centra v Sámově ulici“, uvedl Milan Gregor, ředitel Centra likvidace pojistných událostí.  

Nové likvidační středisko najdou klienti na adrese Auto Base, Průběžná 3123/80, Praha 10. Provozní doba je od 8 do 18 hodin. Zároveň budou o víkendu, 21. a 22. 8. 2010 od 7,30 do 16, 00 hodin na adrese Kooperativa a. s., Sámova 8, Praha 10, klientům k dispozici technici, kteří s nimi škody vyřídí. „Klienti si tedy své poškozené vozidlo mohou nechat prohlédnout i o víkendu“, upozornil Milan Gregor  

U automobilů se nejčastěji jedná o poškozené karoserie, rozbitá okna nebo i světla. Bohužel v některých případech se jedná o totální škodu, protože částka za opravu vozu by přesáhla jeho současnou cenu. V případě domů klienti nejčastěji hlásí poškozené střechy a rozbitá okna. Nejvíce škod evidujeme z Prahy, zejména okolí Krče. Ve středních Čechách krupobití nejvíce zasáhlo naše klienty v Mělníku a jeho okolí.

Kooperativa očekává, že škody budou přibývat ještě v průběhu celého týdne, může se jednat až o 5500 škod v celkové výši přes 200 milionů Kč.