EUR 23.695

USD 22.117

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 12.7 %

EUR 23.695

USD 22.117

07. 04. 2009

0 komentářů

KPMG ve střední a východní Evropě zřizuje oddělení pro restrukturalizaci nemovitostí v čele s Georgem Lesliem

 


 

George Leslie byl do nedávné doby odpovědný za akvizice ve střední a východní Evropě pro GLL Real Estate Partners GmbH. Má téměř patnáct let zkušeností s prací v oblasti nemovitostí převážně v Asii a střední a východní Evropě.


Během svého působení v GLL významně přispěl k úspěšnému zajištění přístupového fondu Accession Fund, registrovaného v Lucembursku pod hlavičkou SICAV[1] ve výši jedné miliardy eur hrubého kapitálu, který je obecně považován za jedno z nejkvalitnějších regionálních portfolií. George Leslie rovněž zodpovídal za rozmístění kapitálu pro různé fondy a investory v rámci řízení GLL.

Ve své nové pozici bude George Leslie řídit regionální útvar poskytující finančním institucím a dalším zainteresovaným stranám na nemovitostních a kapitálových trzích ve střední a východní Evropě integrované řízení rizik, restrukturalizace a služby související s obnovením hodnoty.

George Leslie říká: „Dlouhotrvající nadměrná likvidita a zhodnocení aktiv v posledních letech postupně utlumily restrukturalizace a opatření pro případ krize. Trh i vedení společností se však nyní více zaměřují na krizové situace. KPMG jako celosvětová síť členských společností patří mezi nejvýznamnější společnosti v regionu poskytující vysoce profesionální poradenské a transakční služby v tak nelehkém období, které nás čeká.“

A dodává: „Je mi potěšením, že budu spolupracovat s Františkem Dostálkem, řídícím partnerem KPMG Česká republika a předsedou a výkonným ředitelem KPMG ve střední a východní Evropě, i s celým týmem KPMG ve střední a východní Evropě.“

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%6.32 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%
Historie vývojeDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.