EUR 25.330

USD 23.782

REPO sazba ČNB 5.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.330

USD 23.782

Kufová z NAXOSu bude ředitelkou oddělení dražeb ve STING Commerce

 


 

„STING Commerce se zabývá dražbami už dlouhou dobu. Proč posila přichází až nyní? Vše chce svůj čas. Strategický plán expanze SC je ambiciózní, avšak reálný a současná ekonomická situace je navíc velmi vhodná pro posílení právě v oblasti dražeb, kde bychom chtěli dosahovat výsledků odpovídajících velikosti a tržnímu postavení Realitní skupiny STING. Jako jediný specialista na komerční nemovitosti dokážeme poskytovat své služby na území téměř celé ČR,“ řekl Daniel Říman, ředitel STING Commerce.

Cílem Světlany Kufové bude na nové pozici zkvalitnit a rozšířit profesionálně poskytované služby celé skupiny STING. „V souvislosti s dynamickým růstem skupiny a počtem poboček chceme tuto formu zpeněžení rozjet tak, aby se STING zařadil ke společnostem, které jsou realitním trhem vnímány rovněž jako odborník na dražby,“ dodala Světlana Kufová.

Dle slov Daniela Římana přivedla Světlanu Kufovou do STINGu názorová blízkost a ztotožnění se strategickými plány, firemní kultura, která je ve STINGu na velmi vysoké úrovni, počet poboček, zázemí a celorepublikové pokrytí. „Jedná se o kvalitního odborníka s dlouholetými zkušenostmi. Preferoval jsem člověka z našeho regionu a spojení se Světlanou Kufovou považuji za jednoznačně nejlepší volbu,“ řekl závěrem Daniel Říman.

Světlana Kufová (48) vystudovala VŠB v Ostravě, fakultu hutnickou. Realitní činnosti se věnuje od roku 2006, kdy přijala nabídku aukční a dražební společnosti NAXOS a.s. a v dceřiné společnosti NAXOS Ostrava, a .s. působila do března 2012 let jako ředitel společnosti a předseda představenstva. Realitní vzdělání: odborné specializační studium „realitní makléř, obchodník s nemovitostmi“, odborný kurz „licitátor“ a specializační pěti semestrální studium VŠB Ostrava, fakulta ekonomická, Ústav oceňování majetku, specializační studium Oceňování nemovitostí – „odhadce“.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.57 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%
Historie vývoje


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *