Pondělí 17. prosince. Svátek má Daniel.

LBBW Bank se zapojila do projektu revolucnihypoteka.cz

24.01.2011 03:01 Tisková zpráva: LBBW Bank

Projekt RevolučníHypotéka.cz vznikl v reakci na potřeby klientů, kteří hledají nejlepší řešení pro financování bydlení. Klient na portálu zadá své požadavky a hypoteční bankéři z jednotlivých partnerských bank zašlou nejlepší nabídku, kterou v daný okamžik dokáží pro klienta vytvořit. Nabídky přijdou nejpozději do 72 hodin od odeslání poptávky. V případě zájmu pak klient s vytištěnou nabídkou navštíví kontaktní pobočku vybrané banky.

Při zvažování nabídky na partnerství v tomto projektu nás zaujala zejména další možnost jak oslovit potenciální klientelu. Věříme, že díky našim dlouhodobě výhodným podmínkám mezi konkurencí dobře obstojíme,“ okomentovala partnerství Dana Mar šálková , ředitelka vývoje produktů LBBW Bank.

V důsledku časové náročnosti výběru hypotečního úvěru u správné banky se lidé často rozhodují podle toho, která banka přijde s nabídkou jako první. Klienti se tak připravují o možné výhody plynoucí z možnosti srovnání více nabídek od většího množství bank. Věříme, že náš projekt klienty zaujme a bude výhodný jak pro klienty, tak i naše partnery,“ doplnila k portálu vedoucí projektu Gabriela Himmelsbergerová.