EUR 23.695

USD 22.117

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 12.7 %

EUR 23.695

USD 22.117

28. 04. 2010

0 komentářů

Subjekty:
Sberbank

Libor Holub nastupuje do čela představenstva Volksbank CZ

 


 

Johann Lurf , předseda představenstva Volksbank CZ, byl mateřskou společností Volksbank International pověřen, aby převzal vedení divize Volksbank v Rumunsku. „Tato změna potvrzuje výjimečné postavení Volksbank CZ v koncernu Volksbank International. Je vyjádřením důvěry ve stabilitu naší banky, její správné směřování a kvalitu všech zaměstnanců,“ komentuje svůj přestup Johann Lurf, a dodává: „Českou republiku mám moc rád a bude se mi těžko odcházet, ale jsem připraven přijmout nové úkoly a výzvy a předat své zkušenosti jiné bance skupiny. Všem moc děkuji za všechno, co jsem během čtrnácti let v této zemi zažil – klientům naší banky, zaměstnancům i přátelům.“

Na pozici předsedy představenstva nahradí Johanna Lurfa Libor Holub. Ve Volksbank CZ působí od roku 2005 jako finanční ředitel a do představenstva banky byl zvolen v listopadu roku 2008. Libor Holub bude nadále vykonávat funkci Chief Operations Officer a povede oblast finančního řízení a řízení a správu informačních a organizačních procesů banky. Nově ponese zodpovědnost za HR Management.

Andreas Vögerl bude po potvrzení jeho postu Českou národní bankou v nejbližší době jmenován na pozici člena představenstva. Doposud vedl ve Volksbank CZ odbor Sales Management a divizi Retail, pro úspěšné vedení celého rezortu má proto výborné předpoklady. V rámci rezortu převezme odpovědnost také za Marketing & Communication.

Sekce korporátního bankovnictví bude i nadále v kompetenci Franka Guthana, který je členem představenstva od března 2009. Ve Volksbank CZ odpovídá za oblasti zahrnující firemní klientelu, International Desk, financování nemovitostí, veřejný sektor, Treasury/Treasury Securities & Sales, Corporate Sales & Support Management.

P ředstavenstvo banky v květnu opustí Gernot Daumann, který odchází do jiné banky. Gernot Daumann byl jako člen představenstva zodpovědný za Risk Management. Jeho nástupce bude stanoven v nejbližší době.

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%6.32 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%
Historie vývojeDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.