EUR 24.745

USD 22.792

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.9 %

EUR 24.745

USD 22.792

22. 05. 2008

0 komentářů

Lidé v Čechách stále více pojišťují svoji zadluženost

 


 

 

„Skutečnost, že naše společnost dosáhla v loňském roce spolu se svými 22 obchodními partnery celkového objemu předepsaného pojistného 1,253 mld. Kč, připisuji stále větší snaze klientů pojišťovat své závazky. Lidé si uvědomují míru rizik spojených s životními jistotami,“ komentuje výsledky společnosti za rok 2007 předseda představenstva a generální ředitel Zdeněk Jaroš.

Tohoto výsledku PojišťovnA Cardif Pro Vita dosáhla především díky stále nejvyužívanějšímu produktu Pojištění schopnosti splácet finanční závazek. „ Lidé ve větší míře využívají našich služeb. Svědčí o tom neustále se zvyšující počet našich klientů. K 31. 12. 2007 jsme evidovali již 1.403.000 klientů,“ dodává Zdeněk Jaroš.“  

V uplynulém roce pojišťovna nabídla svým klientům využití nové služby Pojištění pravidelných výdajů. „V případě pojistného plnění je po dobu pracovní neschopnosti či nezaměstnanosti pojištěnému vyplácena pravidelná měsíční částka na pokrytí nezbytných měsíčních výdajů. V případě úmrtí či plné invalidity je vyplacena jednorázová, předem dohodnutá, částka,“ upřesňuje Zdeněk Jaroš. Pojištění pravidelných výdajů poskytuje PojišťovnA Cardif Pro Vita ve spolupráci s Českou spořitelnou v rámci Osobního účtu a také s GE Money v rámci doplňkových služeb ke kreditním a debetním kartám.                         

POJIŠŤOVNA CARDIF PRO VITA má za sebou sílu francouzské finanční skupiny BNP Paribas, jejíž součástí je BNP Paribas Assurance, která je čtvrtým největším pojistitelem ve Francii a zaujímá celosvětově druhé místo v pojištění schopnosti splácet, které realizuje prostřednictvím sítě pojišťoven Cardif.

REKLAMA

Holdingová skupina BNP Paribas Assurance, která je v České republice 100% vlastníkem POJIŠŤOVNY CARDIF PRO VITA, obdržela od S&P dlouhodobý rating na úrovni AA. Výhled pro všechny uvedené ratingy uvádí Standard & Poor’s jako stabilní.

Na pojistný trh v České republice vstoupila POJIŠŤOVNA CARDIF PRO VITA v roce 1997 představením nově vytvořeného a jedinečného produktu – pojištění schopnosti splácet finanční závazek. Klientům se naskytla možnost pojistit se proti nepředvídatelným životním situacím, které mohou ohrozit jejich schopnost splácet úvěr nebo leasing. Nabídku produktů postupně doplnilo pojištění zneužití platební/kreditní karty, pojištění platebních povinností a pojištění dluhu GAP.  

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.52 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.