EUR 25.350

USD 23.442

REPO sazba ČNB 6.25 %

Inflace 2.3 %

EUR 25.350

USD 23.442

Liška spustila kvalitativně zcela nový web

 


 

ČMSS touto zásadní změnou reaguje na stále rostoucí význam internetu a aktuální trendy v komunikaci. Novými stránkami vychází vstříc všem typům uživatelů, kteří si zvolí adresu www.cmss.cz. Každý z nich si může vybrat podle toho, co jej zajímá.

Pro návštěvníka s konkrétním záměrem je určeno horní menu, kde si může snadno vyhledat potřebné konkrétní informace. Pro dalšího návštěvníka, který zná své potřeby a hledá k němu odpovídající produkt, je určeno levé menu, které navádí k jednotlivým produktům. Pro návštěvníka stránek, který hledá inspiraci i konkrétní informace, je určeno interaktivní video. „Na úvodní stránce se mu zobrazí dům a za jeho okny může pozorovat tři různé příběhy, které se s jistou nadsázkou vyjadřují k otázkám bydlení, ale i zajištění na stáří. Návštěvníci přitom ocení ve všech případech vtipnou pointu,“ dodává ředitel marketingu a komunikace ČMSS Rostislav Trávníček.

Nové stránky přinášejí přehledné informace ve zjednodušeném obsahu a struktuře. Návštěvníci přitom ocení i to, že z každé stránky webové prezentace snadno získají kontakt finančního poradce ČMSS nejblíže jejich bydlišti. Orientovat se přitom lze podle jména finančního poradce, podle kraje, okresu nebo poštovního směrovacího čísla.

V prostředí českého internetu se jedná o novinku, proto kvalitativně nový web podpořila ČMSS ještě před jeho spuštěním soutěží na podporu návštěvnosti. Nese název Unesli Lišku, což dokumentovala homepage původních stránek, místo populárního maskota tam zůstal jen jeho obrys. Soutěž pokračuje až do konce listopadu a zapojit se každý zájemce zasláním fotografie, na níž je zachycen s liškou. Hraje se o osm fotoaparátů.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.6 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%
Historie vývojeDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.