Neděle 16. prosince. Svátek má Albína.

Majitel Realitní kanceláře STING předal své vedení, společnost má nové regionální ředitele i manažery

18.01.2011 09:01 Tisková zpráva: Realitní kanceláře STING, s. r. o.

„Součástí dlouhodobé vize majitele společnosti je zaměřovat se spíše na strategii skupiny,“ řekl ke svému jmenování Michal Pitucha. Ten má nyní na starosti všechny segmenty týkající se prodeje nemovitostí, to znamená zprostředkování, výkupy i financování. „Mým hlavním cílem je zvýšení počtu realitních makléřů a specialistů na výkupy a díky tomu zvýšení tržního podílu Realitní skupiny STING,“ dodal Michal Pitucha.

Smyslem změn v organizační struktuře bylo zmenšení manažerských, potažmo ředitelských regionů tak, aby byla zintenzivněna práce s realitními makléři, navýšen jejich počet a aby tak dokázali vytěžit více z jednotlivých regionů.

Regionálním ředitelem pro Čechy se stal Martin Ďuriš, který přešel do RK STING z realitní kanceláře AAA Byty už v červnu 2010, a to na pozici regionálního manažera ve středních Čechách. „STING je „rodinná“ a velice stabilní firma s jasným cílem. V každém detailu lze vyčíst více než čtrnáctiletá zkušenost v oboru. Majitel zná firmu do posledního „šroubku“. Všichni dělají to, co mají, nevyhazují se peníze na zbytečné věci, šetří se na správných místech. Makléři mají naprosto perfektní podporu, a proto umí vyřešit veškeré požadavky klientů,“ popsal své dojmy z působení v RK STING Martin Ďuriš.

Na jeho pozici regionálního manažera nastoupila k 1. lednu 2011 zkušená manažerka Kateřina Bilská, která přešla rovněž ze společnosti AAA Byty.

Regionální ředitelkou pro jižní Moravu se stala Pavla Nováková, která dosud působila v Brně coby regionální manažerka. Ve funkci nahradila Moniku Frankovou, která se od prosince věnuje mateřským povinnostem. „Náplní mé práce nyní bude vedení a motivace týmu regionálních manažerů, zodpovědnost za dosahování výsledků a plnění plánů v mém regionu. Budu se rovněž spolupodílet na stanovení a rozhodování o obchodní strategii společnosti,“ řekla Pavla Nováková.

Michal Pitucha (32), u STINGu šest let.

Prošel si pozicemi makléře, regionálního manažera, obchodního ředitele a výkonného ředitele. Má rád sport, je ženatý, má dceru a očekává dalšího potomka.

Martin Ďuriš (35), u STINGu od června 2010. 

Čtyři roky pobýval v USA, má dlouholeté zkušenosti s realitami jak u nás, tak v zahraničí. Reality pro něj znamenají byznys, který nikdy nekončí. Ve společnosti AAA Byty působil na pozici ředitele pobočkové sítě. Je velký fanda Arsenalu FC a celé anglické premier league. Je svobodný, má přítelkyni.

Pavla Nováková (34) má za sebou bohaté manažerské zkušenosti. Do STINGu nastoupila v březnu 2007 jako regionální manažerka, v roce 2008 až 2009 byla marketingovým manažerem. Po krátké mateřské dovolené se vrátila na pozici realitní makléřky a posléze regionální manažerky. Má ráda sport všeho druhu, je vdaná, má jednu dceru.