Úterý 17. října. Svátek má Hedvika.

M&M reality holding a.s. otevřeli v centru Prahy realitní centrum

24.09.2009 11:09 Tisková zpráva:

V pondělí 21. září 2009 proběhlo oficiální otevření nového sídla a zároveň nové pobočky realitní kanceláře M&M reality v Praze, na rohu Krakovské a Žitné ulice. Společnost, která disponuje 55 pobočkami s více než 550 makléři, patří mezi největší tuzemské realitní kanceláře. Slavnostního otevření se kromě mnoha makléřů zúčastnilo i kompletní vedení společnosti.

Už kolem 11. hodiny dopoledne začali makléři z M&M reality se svými auty ve firemní zelené barvě zabírat podstatnou část parkoviště u Globusu na Černém Mostě. Odtud se jich více než sto odebralo na metro, kde obsadili dva vagony vlakové soupravy a dorazili do Krakovské ulice, kde na ně již čekal bohatý raut se slavnostním přípitkem.

Ve 14 hodin přijela na Černý Most zbylá auta a nastalo číslování aut, která poté jedno po druhém odjížděla z parkoviště na Jižní spojku. Do velkolepé jízdy se zapojilo celkem 109 firemních celopolepených aut a doprovodná motorka s kameramanem. Kolona projížděla skoro čtyři hodiny Prahou a samozřejmě se nevyhnula ani centru města.

Ani médiím tato akce neunikla, a tak již na Václavském náměstí dychtivě kolonu očekávaly kamery několika internetových serverů a televizí, a mimo jiné byla připravena i Policie ČR. Vzhledem k tomu, že všichni účastníci dodržovali dopravní předpisy, tak i policisté byli vstřícní, a proto koloně více než stovky aut nic nebránilo udělat kolečko i na Václavském náměstí, kde se auta okamžitě stala středem zájmu turistů a přihlížejících.

Jak podotkl výkonný ředitel společnosti Mgr. Ondřej Mašín: „To byl celý účel akce, M&M reality byli všude vidět i slyšet, a Praha na ně určitě jen tak nezapomene.“ Dle slov vedení firmy, hodlá společnost podobnou akci opakovat každý rok.