EUR 25.425

USD 23.531

REPO sazba ČNB 6.25 %

Inflace 2.3 %

EUR 25.425

USD 23.531

03. 07. 2008

0 komentářů

mBank je připojena do bankovních registrů

 


 

„Připojení do úvěrových registrů znamená pro mBank zlepšení poskytování služeb pro naše klienty. Jedná se zejména o mHypotéku, mPůjčku a v blízké budoucnosti i kreditní karty,“ říká Lukáš Hartl, credit risk manager z mBank v České republice.

„Schopnost banky poskytovat výhodné úvěrové produkty pro své zákazníky je v dnešní době výrazně závislá na znalosti platební morálky žadatelů a jejich kreditní historie v kombinaci s dalšími dostupnými zdroji informací jako je například registr neplatných a odcizených dokladů, insolvenční rejstřík, apod. Bureau Connector je schopen se nejen k těmto různým zdrojům připojit najednou, ale také veškeré získané informace zpracovat na základě definované strategie, a vytvořit tak finální hodnocení klienta,“ říká Zdeněk Honek, obchodní ředitel Creditinfo Solutions.

Bureau Connector
Bureau Connector je komplexní informační systém pro připojení finančních institucí k bankovním i nebankovním registrům (BRKI, CRÚ, SRBI, NRKI) a dalším databázím a registrům v ČR, SR (např. SSV, SOLUS, Sociálna poisťovňa). Systém je vytvořen dle technických standardů vyžadovaných provozovateli registrů a dle bankovních standardů kladených na bezpečnost a kvalitu provozu informačních systémů. Modulární systém, který nabízí kromě možnosti okamžité online práce s daty registrů a databází, také podporu při aktualizaci dat do registrů a další integraci dat o fyzických osobách, podnikatelích a podnicích do řešení zákazníků. Významným nástrojem je též podpora pro zhodnocení informací z registrů a optimalizace provozních nákladů.
 
BRE Bank (mBank)
Během uplynulých více než 20 let se stala BRE Bank, člen skupiny Commerzbank, jednou z čelních finančních institucí v Polsku – podle velikosti kapitálu, šířky služeb, rychlosti rozvoje, různorodosti poskytovaných produktů i úrovni bankovních technologií. V současnosti zaměstnává Skupina BRE Bank přes 5000 zaměstnanců ve svých společnostech a pobočkové síti. Na trhu se odlišuje vysokou úrovní technologií, iniciativností a osobním přístupem ke klientům, kterým poskytuje profesionální služby a individuální řešení jejich finančních potřeb. Její misí a ambicí je dosáhnout pozice „Nejlepší finanční instituce pro náročné klienty“.

Prostřednictvím mBank je od listopadu 2007 přítomna na českém trhu retailového bankovnictví, které se vyznačuje především nulovými poplatky za osobní účty, platební karty či hypoteční úvěry.

Patří také mezi průkopníky služeb pro klienty s vysokým finančním statusem, kteří vyžadují zvláštní produkty a zacházení – jako jeden z prvních polských finančních ústavů nabídla BRE Bank již v roce 1995 službu Private Banking. Dnes je leaderem tohoto segmentu a v rámci BRE Private Banking & Wealth Management přináší profesionální přístup, s nímž se stará o komplexní správu majetku. Společnost Creditinfo Solutions, s.r.o., již potřetí zvítězila ve výběrovém řízení na dodávku řešení pro sledování vazeb a vztahů mezi ekonomickými subjekty a jejich finančního zdraví a zjišťování rizikových informací.

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.6 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%
Historie vývojeDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.