EUR 25.235

USD 23.713

REPO sazba ČNB 5.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.235

USD 23.713

29. 10. 2008

0 komentářů

MEI získala sedm desítek nových nemovitostí ve všech krajích ČR

 


 

 

„O nákup těchto budov jsme se zajímali od samého počátku,“ říká Jan Matulík, ředitel MEI Property Services, která nemovitosti spravuje. „Budovy, které jsme takto získali, naplňují náš záměr být významně přítomni ve všech krajských městech a regionálních centrech. Velkou část budov zahrneme do konceptu komerčních center, který MEI již provozuje v rámci existujícího portfolia,“ dodává Jan Matulík.

Část z celkem 260 tisíc metrů podlažní plochy, které nyní patří společnosti MEI, bude společnost Telefonica O2 dále užívat v rámci dlouhodobého zpětného pronájmu. V současné době tyto nemovitosti využívá dalších více než 300 nájemců, od malých a středních firem až po státní instituce a orgány samosprávy.

„Nyní se zaměříme na detailní zjištění stavu budov, integraci do portfolia a vyhodnotíme jejich potenciál z hlediska dlouhodobého vlastnictví. Současně provedeme nezbytnou optimalizaci především v oblasti zvýšení obsazenosti prostor,“ upřesňuje Jan Matulík.

Portfolio nemovitého majetku vlastněné skupinou MEI je unikátní svým rozsahem a umístěním v rámci celého území České republiky. V současnosti do něj patří přes sto administrativních budov převážně kategorie B, umístěných ve všech krajských městech a dalších významných regionálních centrech České republiky. MEI Property Services zajišťuje komplexní správu těchto nemovitostí a snaží se o to, aby nájemcům budov nabídla kvalitní služby při zachování vysokého užitného poměru. Toto portfolio nabízí také ideální prostor pro vytváření pobočkové sítě nájemců v kvalitních budovách stejné kategorie s jednotným standardem vybavení patřících jednomu vlastníkovi.

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.57 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%
Historie vývojeDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.