Neděle 28. února. Svátek má Lumír.

Michaela Lhotková je vrchní ředitelkou Hypoteční banky pro oblast rizika a finance

29.03.2017 02:03 Tisková zpráva: Hypoteční banka

Novou vrchní ředitelkou pro oblast rizika a finance a členkou představenstva Hypoteční banky se od 22. března stala Michaela Lhotková. Do nejvyššího vedení banky přichází po patnáctiletém působení v ČSOB, která je mateřskou společností Hypoteční banky.

 

Michaela Lhotková zahájila svoji kariéru ve skupině ČSOB v roce 2002 v korporátním segmentu. Po dvou letech se rovněž v ČSOB ujala vedení útvaru Úvěry pro malé a střední firmy, odkud v rámci společnosti v roce 2013 přešla na pozici ředitelky Segmentu Firemního bankovnictví.

„Stát se součástí týmu Hypoteční banky – jedničky na trhu v poskytování hypotečních úvěrů – je pro mě ctí. Z podnikatelského světa přináším příležitosti k dalšímu zvyšování spokojenosti s našimi službami. Těším se zejména na vylepšování vstřícnosti procesů na základě podnětů od klientů a rozšíření možností komunikace s naší bankou i za podpory moderních technologií,“ říká Michaela Lhotková.

 

Michaela Lhotková vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obory Mezinárodní obchod a Mezinárodní politika. Ráda cestuje, čte, vaří i jí, a má pětiletou dceru, která nechce být bankéřkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *