Neděle 16. prosince. Svátek má Albína.

Mimořádné splátky jsou k Ideální hypotéce České spořitelny zdarma

06.01.2011 11:01 Tisková zpráva: Česká spořitelna
  • Služba Mimořádné splátky je zdarma pro hypotéky s žádostí podanou do 28. února 2011
  • Bez navýšení úrokové sazby, žádné poplatky
  • Mimořádné splátky zdarma po celou dobu splatnosti úvěru 

Ideální hypotéka České spořitelny je poskytována bez poplatku za vyřízení, kromě toho navíc nabízí zdarma i další služby jako poradenství a sjednání hypotéky, třicetidenní garanci úrokové sazby, on-line ocenění nemovitosti vypracované v pobočce a neomezené čerpání během prvních třech měsíců.

Se službou Mimořádné splátky může klient k poslednímu dni kteréhokoli měsíce zaplatit mimořádnou splátku úvěru bez předchozího písemného souhlasu banky, aniž by platil poplatek za předčasné splacení. První mimořádnou splátku pak klient můžu uhradit po zaplacení minimálně dvanácti pravidelných anuitních splátek od sjednání služby, každou další mimořádnou splátku pak po uhrazení dvanácti pravidelných anuitních splátek od zaplacení předchozí mimořádné splátky.

Maximální výše všech mimořádných splátek v jednom období platnosti pevné úrokové sazby je 25 % částky úvěru pro fixaci úrokové sazby kratší než 10 let, 50 % částky úvěru pro fixaci úrokové sazby 10 let a více, avšak kratší než 15 let, a 75 % částky úvěru pro fixaci úrokové sazby 15 let a více.

Akce se nevztahuje na Ideální hypotéku ČS s úrokovým zvýhodněním, u které má klient možnost snížení zůstatku hypotéky o 20 % každých 5 let bez poplatků.