EUR 24.945

USD 23.341

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.6 %

EUR 24.945

USD 23.341

02. 06. 2010

0 komentářů

Modřanský háj představuje svůj modelový byt a zahradu

 


 

Modelový byt, zahrada a nové prodejní centrum

Modelový byt 4kk má celkovou rozlohu 91 metrů čtverečních. Jeho dispozice a vybavení podtrhují všechny standardy současné poptávky po rodinném a vysoce kvalitním bydlení. Interiér byl navržen Alexis Altridge ze společnosti A-square  a kuchyně byla vyrobena společností Hanák. Modelový byt je vybaven řadou jedinečných uměleckých fotografií a olejomaleb a celý prostor je charakteristický svým útulným vzhledem, který byl vytvořen s ohledem na životní prostředí. Hlavním rysem obývacího pokoje je ekologický krb s výměnným biopalivem, vestavěná knihovna a konferenční stůl pokrytý eco-kůží s pohodlnými křesly. Součástí modelového bytu je rovněž ložnice s vlastní koupelnou. Dále se zde nachází dětský pokoj určený pro dívku ve věku 10 let, který je vymalován levandulovou barvou a pracovna, tyto pokoje mají samostatnou koupelnu.

Nedílnou součástí bytu je terasa o velikosti 10 metrů a zahrada, která má velikost 96 metrů. Zahrada je vhodná pro každé roční období a nachází se zde mnoho různých druhů květin a stále zelených stromů a keřů. Modelový byt a zahrada byly připraveny v rámci první fáze výstavby projektu. Cena za metr čtvereční začíná na 42 000,- Kč (bez DPH). V současné době je téměř 50% první budovy již zarezervováno.

“Velmi nás těší, že jsme mohli spolupracovat na tomto projektu. Zaměření na zahrady a zelené prostory zvyšuje hodnotu tohoto projektu na trhu a rovněž nabízí jedinečný styl bydlení v Praze. Podíleli jsme se na přípravné fázi a zároveň pak na realizaci, což byla opravdu zábava! Naším cílem bylo vytvořit zajímavou kombinaci rostlin a stromů, které by se nejlépe hodily k tomuto projektu, a ze kterých by si jejich majitelé mohli těšit po celý rok. Využili jsme naplno zkušenosti a nasbírané tipy z našeho dosavadního zapojení do zahradních projektů v rámci pořadů a akcí, na kterých se podílíme.  Kromě toho nás baví tvořit něco nového, obzvláště když máme plnou podporu a důvěru celého týmu. Zkoušeli jsme si pohrát s různými barvami a velikostmi a věříme, že zahrada v této konečné podobě bude místem, kde její majitelé budou moci relaxovat a užívat si svého nového domova,“ řekli Adéla a Dalibor Gondíkovi, partneři rezidenčního projektu Modřanský Háj.

Otevírací doba nového prodejního centra, které bylo otevřeno společně s modelovým bytem a zahradou, je ve čtvrtek od 13 hod. do 19 hod. a v pátek, sobotu a neděli od 10 hod. do 17 hod. Rovněž je možné si dohodnout individuální schůzku. Toto centrum bude doplněním již existujícího prodejního centra projektu Modřanský Háj, které se nachází v centru Prahy v obchodní pasáži Černá růže. Toto centrum umožní budoucím obyvatelům si detailně prohlédnout modelový byt, zahradu, lokalitu a samotný projekt. Obě prodejní centra jsou součástí programu péče o zákazníky společnosti Avestus Real Estate, který je důležitou součástí její strategie na českém rezidenčním trhu.

“Jsme velmi potěšeni, že otevíráme modelový byt a zahradu, které jsou zároveň důležitým vzkazem pro naše potenciální zákazníky, výstavba projektu běží podle plánu. První rezidenty Modřanského Háje přivítáme na podzim tohoto roku. S našimi partnery jsme pečlivě připravovali také nové prodejní centrum, jsem velmi rád, že můžeme představit tak kvalitní výsledek. Velmi nás těší, že celková atmosféra projektu plně reflektuje přilehlé okolí a náš koncept rodinného bydlení,” řekl Stephen Haigh, Country Manager společnosti Avestus Real Estate pro Českou republiku.    

REKLAMA

Charakteristika Modřanského Háje

Modřanský Háj nabízí několik rozdílných domů, které se budou nacházet na kopcovitém pozemku hned vedle rozsáhlého lesa, v blízkosti Vltavy. Většina budov bude mít pouze tři podlaží. Prvním typem budov jsou bytové domy, které budou nabízet bytové jednotky o velikosti 1+kk až 3+kk s možností balkónu, terasy nebo zahrady. Ke každému z bytů bude náležet také místo v podzemních garážích a sklep. V terasových domech budou k dispozici jednotky 3+kk s možností zahrady nebo terasy, se sklepem a parkovacím místem. Vilové domy jsou rozděleny do dvou kategorií: první bude mít k dispozici 2+kk s jednomístnou garáží, terasu anebo zahradu; druhá kategorie bude zahrnovat 4+kk s dvoumístnou garáží, skladovací místnost a zahradu. Dvojvily budou obsahovat 5+kk, dvoumístnou garáž, prostornou skladovací místnost a soukromou zahradu přímo naproti lesu. Nedílnou součástí projektu je komunitní infrastruktura, která zahrnuje maloobchodní prostory, park a dětské hřiště.

Projekt vzniká v několika fázích a ve výsledku bude zahrnovat 13 bytových domů, 9 terasových domů, 12 vilových domů a 20 dvojvil, které budou mít dohromady k dispozici 600 bytových jednotek.

Komplex se bude rozkládat na pozemku o velikosti 12 hektarů. Výstavba první fáze začala v srpnu 2009 a zahrnuje 122 bytů, modelový byt 4+kk, zahradu a prodejní centrum. Generální dodavatel stavby je GEMO OLOMOUC, spol. s.r.o.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.51 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.