Čtvrtek 26. listopadu. Svátek má Artur.

Modřanský Háj se rozrůstá

17.01.2013 02:01 Tisková zpráva:

Rezidenční projekt Modřanský Háj se nachází v blízkosti Modřanské rokle – Cholupic v Praze 4 a nabízí několik typů domů na svažujících se pozemcích v blízkosti Vltavy. Jedná se o nízkopodlažní stavby, většina z budov má maximálně tři podlaží a první fáze se skládá z bytových domů s jednotkami o velikosti od 1+kk do 4+kk. Modřanský Háj již úspěšně dokončil dva bytové domy s 49 byty, které byly všechny prodány, a jejich obyvatelé se do nich nastěhovali.  Zájemci o byty v nových bytových domech mohou navštívit ukázkový byt o velikosti 4+kk, který se nachází v projektu první budovy. Cena bytu v Modřanském Háji začíná od 54 000 Kč za metr čtvereční.

Bytová dispozice je flexibilní s důrazem na technické zázemí obytných prostor a prostor pro skladování. Větší byty mají dvě koupelny. Byty a domy zahrnují možnosti výběrů zelených ploch, jako jsou balkóny, terasy nebo zahrady a vyhrazená parkovací místa v garáži. Design bytů a projektu, který kombinuje moderní styl s unikátním okolím lesa, byl připraven architektonickým studiem A69 – architekti s.r.o.

Nedílnou součástí projektu je místní infrastruktura, která zahrnuje maloobchodní prostory, park, dětské hřiště, ale jeho největší výhoda spočívá v umístění v těsné blízkosti lesa. Služby a občanská vybavenost jsou k dispozici spolu s golfem, tenisovou halou, půjčovnou kol a tratí pro brusle a řadou dalších outdoorových aktivit. Modřanský Háj je pouze 20 minut autem do centra města.

 „S potěšením oznamujeme výstavbu dalších dvou bytových domů v Modřanském Háji, který je naším klíčovým rezidenčním projektem,“ říká Roger Dunlop, výkonný ředitel Avestus Real Estate, společnosti stavící Modřanský Háj. „Zájem o projekt a jeho jedinečnou polohu v Praze 4 se zvyšuje a my jsme rádi, že můžeme rozšířit naší nabídku. První obyvatelé dvou nových bytových domů se budou moci stěhovat již na konci prvního čtvrtletí tohoto roku.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *