EUR 25.665

USD 22.733

REPO sazba ČNB 2.75 %

Inflace 5.8 %

EUR 25.665

USD 22.733

Na družstevní bydlení Vám Buřinka půjčí až 3,5 milionu Kč bez zajištění

 

Bezkonkurenční nabídku připravila Stavební spořitelna České spořitelny pro všechny, kteří si chtějí pořídit družstevní bydlení. Úvěr od Buřinky nyní nabízí až do výše 3,5 milionu Kč s úrokovou sazbou 4,35 % p.a.  a to bez zajištění nemovitostí. Lze jej použít na pořízení družstevního bydlení od právnické nebo fyzické osoby, novostavbu či starší byt. Zároveň Buřinka prodlužuje splatnost až na 20 let. 


„Důvodem pro zavedení změn je především snížení měsíčního zatížení a otevření možnosti dosáhnout na „vlastní“ bydlení i mladším klientům,“ vysvětluje Milan Pospíšil, product owner za nezajištěné úvěry SSČS. A dodává: „V podpoře družstevního bydlení vidíme v Buřince velký potenciál. Je dosažitelnější pro širší skupinu obyvatel a jeho cena je zhruba o 10 % nižší než za srovnatelný byt v osobním vlastnictví. K rozšíření nabídky jsme přistoupili po vyhodnocení pilotního režimu produktu, který probíhal od února loňského roku, a na základě zpětné vazby od našich klientů a obchodních zástupců.“
Úvěr od Buřinky na družstevní bydlení je koncipován jako nezajištěný a je možné ho poskytnout i jedinému žadateli, samozřejmě při splnění podmínek týkajících se úvěruschopnosti dotyčného. Poplatek za jeho poskytnutí 1 % z výše úvěru, a to až do maximální výše 7 500 Kč, uhradí klient v rámci standardní anuitní splátky. Vedení účtu je zdarma. Nezanedbatelnou výhodou také je, že zaplacené úroky lze odečíst z daňového základu.
Klientovi poskytne Buřinka na pořízení družstevního bytu až 3,5 milionu Kč bez zajištění, čímž pokrývá jeho potřebu v případě převodu družstevního podílu téměř všude, možná s výjimkou Prahy a Brna. Samozřejmě při splnění podmínek v podobě dostatečného příjmu. U nových výstaveb má klient možnost splatit například jen 40 % členského podílu a poté splácí zbylou anuitu družstvu v pravidelných splátkách. V tomto případě tak dosáhne na družstevní byt v ceně téměř 9 milionu korun. Druhým neméně důležitým limitem je splatnost. Ta je u Buřinky prodloužena až na 20 let.
Naší snahou je věci posouvat kupředu a naslouchat potřebám našich klientů.

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.54 Aktuální výše Hypoindexu

2.11%

2.07%

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%
Historie vývojeDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.