EUR 25.360

USD 23.264

REPO sazba ČNB 4.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.360

USD 23.264

09. 11. 2009

0 komentářů

Na trh s bydlením vstupuje unikátní portál Mapanemovitostí.cz o developerských projektech s využitím služby Street View

 


 

Služba Street View se postupně bude rozšiřovat do dalších měst, tyto informace budou poté automaticky dostupné i na tomto portálu. Zároveň je už nyní možné na novém realitním serveru Mapanemovitostí.cz zatím nejpřehledněji dohledat okolní sociální infrastrukturu požadoveného bydlení, celkové ceny zahrnující DPH a přesné výměry bytových jednotek ze 175 developerských projektů na území českého státu.

Mapanemovitostí.cz vám ukáže i infrastrukturu i okolí
Lokalita bydlení je po ceně jedním z nejdůležitějších faktorů při výběru nového bytu či domu. Mapanemovitostí.cz nabízí kromě virtuální procházky ulicemi pomocí systému Google Mapy také zobrazení infrastruktury v okolí developerských projektů. Uživatelé mohou ihned získat přehled o nejbližším lékařském zařízení, škole nebo poště. „Naším cílem bylo vybudovat přehledný portál s developerskými projekty, který ušetří čas. Informace, které lidé v praxi zjišťují při osobní obhlídce, mohou získat prostřednictvím několika prokliků na internetu,“ říká Nikola Šiková, zástupce projektu Mapanemovitostí.cz.  Kromě zobrazení infrastukruty si můžete nechat v další vrstvě zobrazit i fotografie okolí ze serveru Panoramio.com, čímž si o místě uděláte dodatečný obrázek.

Na Mapenemovitosti.cz najdete ceny s DPH a přesné výměry obytných ploch

Další podstatnou součástí nového realitního portálu je uvedení plných cen bydlení, na internetu se totiž často nabízejí nemovitosti bez uvedení DPH, o jehož navýšení se lidé dozvídají až při započetí jednání o koupi nemovitosti. Mapanemovitostí.cz si klade za cíl prezentovat úplné informace o cenách a ušetřit tak čas svým uživatelům. Další nesrovnatelností bývají výpočty celkové plochy obytných jednotek, které často zahrnují rozměry lodžií nebo dokonce garáží. I v tomto ohledu nabízí tvůrci portálu Mapanemovitostí.cz přesně vypočítané čtvereční metry určené k bydlení.

Revoluční novinkou Mapynemovitostí.cz je spuštění samostatného Mappletu, který poskytuje možnost prohlížet si developerské projekty přímo na stránkách Google Mapy. Samotný Mapplet si pak uživatelé mohou zařadit mezi své oblíbené stránky.

REKLAMA

Mapanemovitostí.cz zahrnuje všechny dostupné informace o většině developerských projektech v Čechách. Jelikož aktualizace probíhá nepřetržitě, jedná se tak o jedinečný portál poskytující na jednom místě vyčerpávající přehled současné nabídky nového bydlení.

Navštivte Mapanemovitosti.cz a dozvíte se o nemovitostech víc, než kdekoli jinde.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.49 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%

5.49%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.