EUR 25.230

USD 23.714

REPO sazba ČNB 5.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.230

USD 23.714

22. 07. 2009

0 komentářů

Na www.koop.cz najdou klienti průběh likvidace škod

 


 

Poté, co klient zadá číslo pojistné události, jsou na webové stránce zobrazeny základní údaje o škodě, v jakém stupni vyřízení se škoda nachází a jsou zde zobrazeny všechny požadované a nedodané podklady, které jsou potřebné k jejímu rychlému vyřízení. Současně je možné zde podklady ke škodě přímo vložit nebo odeslat dotaz či požadavek pracovníkům Kooperativy.

„Výhod je hned několik: pohodlný a rychlý přístup klientů k informacím, možnost přímého vložení podkladů ke škodě z práce nebo z domova a zvýšení komfortu komunikace mezi pojišťovnou a klientem,“ vyjmenovává Alexejenko.

Komunikace se použitím on-line náhledu na škodu zrychlí a tím dojde ke zkrácení doby likvidace (klient nečeká několik dnů, než mu přijde dopis s požadovanými podklady, pojišťovna nečeká několik dnů, než jí přijdou podklady od klienta). Systém bude dále rozšířen o emailovou komunikaci s klientem.

Současně se využitím této aplikace zkrátí doba vyřizování průměrného hovoru v call centru Kooperativy, přičemž operátoři se budou moci v uspořeném čase věnovat dalším klientům, což by se mělo také odrazit v jejich spokojenosti.
 
Snaha poskytovat klientovi kvalitní informace sebou přináší zvýšené nároky na likvidační službu, především na rychlejší zpracování příchozích dokumentů. „Tato aplikace zkrátí dobu vyřizování škody minimálně o několik dnů, což se bezpochyby projeví na spokojenosti našich klientů. Je to další příklad toho, jak se v Kooperativě snažíme za pomoci moderních technologií zvýšit klientský komfort,“ uzavírá člen představenstva Kooperativy Konštantín Alexejenko.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.57 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%
Historie vývojeDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.