EUR 24.945

USD 23.341

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.6 %

EUR 24.945

USD 23.341

14. 08. 2009

0 komentářů

Nabídky nemovitostí z bezrealitky.cz jsou nově na portálu Aukro.cz

 


 

Všechny aktuální nabídky nemovitostí na serveru bezrealitky.cz se nyní zobrazují také v sekci Nemovitosti aukčního portálu Aukro.cz. „Do příslušné kategorie na Aukru jsou z bezrealitky.cz překlápěny inzeráty na prodej a pronájem nemovitostí, ale také nabídky spolubydlení a výměny,“ říká Jakub Havrlant, ředitel bezrealitky.cz.

„Návštěvnost portálu Aukro dosahuje i v letních měsících podle NetMonitoru téměř 1,4 milionu unikátních návštěvníků. Inzerentům bezrealitky.cz se tak díky inovaci několikanásobně zvýší šance na rychlý prodej nebo pronájem jejich nemovitosti,“ doplňuje Václav Liška, regionální ředitel společnosti Aukro pro Českou republiku, Slovensko a Bulharsko.

Nová služba funguje pro uživatele bezrealitky.cz automaticky a bezplatně. „Na začátek podzimu je naplánována také implementace inzerce nemovitostí opačným směrem, tedy z Aukro.cz na bezrealitky.cz, které měsíčně navštíví 190 tisíc uživatelů,“ dodává Havrlant.

Inzeráty z bezrealitky.cz jsou na Aukru označeny logem partnera a heslem „inzerát“. Po prokliku na konkrétní inzerát je potenciální zájemce o nemovitost přesměrován přímo na stránky bezrealitky.cz, kde najde detaily vybrané inzertní nabídky a kontakt na prodávajícího. Na tyto inzeráty tak mohou reagovat i uživatelé, kteří nejsou na Aukru registrováni.

Aukro i bezrealitky.cz nabízejí rychlé a bezpečné obchodování bez prostředníků

REKLAMA

Návštěvníkům portálu Aukro.cz novinka přinese větší uživatelský komfort. Pokud hledají nemovitost, nemusí chodit na jiné webové stránky, širokou nabídku v řádu tisíců položek najdou na jednom místě. Samostatná sekce Nemovitosti na portálu Aukro funguje od ledna letošního roku.

Aukce v sekci Nemovitosti probíhají stejným způsobem jako standardní aukce. Rozdíl je však v tom, že výhra v aukci uživatele Aukra nezavazuje k uzavření smlouvy o prodeji nebo pronájmu. Systém v tomto případě funguje pouze jako zprostředkovatel mezi prodávajícím a potenciálním zájemcem.


„Věříme, že spolupráce s bezrealitky.cz přinese našim uživatelům rozšíření dosavadních možností při prodeji i nákupu nemovitostí. Aukro i bezrealitky.cz mají stejný cíl – využít nejmodernější technologie k propojení co nejširšího okruhu lidí bez nutnosti dalších prostředníků,“ uzavírá Václav Liška.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.51 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.