Středa 19. prosince. Svátek má Ester.

Neživotní pojištění v AEGONu má na starost Novotný a Březina

10.08.2010 01:08 Tisková zpráva: AEGON Pojišťovna

Ondřej Novotný (44) v AEGONu pracuje jako projektový manažer neživotního pojištění a vedoucí organizační složky AEGON Hungary Closed Company ltd., která neživotní pojištění na českém trhu licenčně provozuje. Novotný působí na finančním trhu v různých pozicích od roku 1991. Před příchodem do AEGONu pracoval od roku 2004 ve finanční skupině AXA na pozici Business development director pro Českou a Slovenskou republiku a byl také členem představenstva. Novotný vystudoval ČVUT, fakultu elektrotechnickou. Novotný je ženatý a má dvě děti.

Milan Březina (32) zastává v AEGONu pozici produktového manažera neživotního pojištění. Březina vystudoval stavební fakultu ČVUT a od roku 2003 pracuje ve finančním oboru. Začínal jako produktový manažer v České pojišťovně a od roku 2007 do jara letošního roku byl senior analytik produktů ve finanční skupině ČSOB. Březina je ženatý a má dvě děti.

Pojištění AEGON Domov zahrnuje pojištění nemovitosti, domácnosti, odpovědnosti a úrazové pojištění. AEGON momentálně uvádí neživot do své interní distribuční sítě a na podzim počítá s plným spuštěním do všech distribučních kanálů. Neživotní pojištění AEGON Domov je společným projektem AEGONu v celém regionu střední a východní Evropy (CEE). AEGON je v Maďarsku, které řídí CEE region, zavedeným poskytovatelem neživotního pojištění a chce tyto zkušenosti využít i v dalších zemích. Česká republika a Slovensko zavádějí tento produkt po Maďarsku jako další země v regionu.