EUR 25.330

USD 23.428

REPO sazba ČNB 6.25 %

Inflace 2.3 %

EUR 25.330

USD 23.428

Nízká hyposplátka postupuje do finále Ceny veřejnosti!

 


 

Nízká hyposplátka RSTS je úvěrový produkt s nejnižší úrokovou sazbou úvěru ze stavebního spoření na trhu. Mezi její největší výhody patří garance neměnné výše úvěrové sazby u úvěru ze stavebního spoření 3,5 % p. a. po celou dobu úvěru, akontace od 0 % a možnost mimořádné splátky bez jakýchkoliv sankčních poplatků.


Ve finálovém kole Ceny veřejnosti Zlaté koruny, které bylo zahájeno 20. 4., mohou všichni zájemci hlasovat prostřednictvím internetu (www.zlatakoruna.info/hlasovani/) nebo SMS zpráv. Který produkt veřejnost zvolí jako svůj nejoblíbenější, bude slavnostně vyhlášeno v červnu.

Zlatá koruna na svých stránkách soustřeďuje nabídku finančních produktů většiny poskytovatelů finančních služeb v České republice. Od roku 2003 pořádá soutěž, ve které se finanční produkty hodnotí a ty nejlepší získávají ocenění. Výsledky hodnocení pomáhají veřejnosti orientovat se v široké nabídce finančních produktů a motivují zákazníky k tomu, aby se zajímali o vlastnosti jednotlivých produktů.

Postup Nízké hyposplátky do finále prestižní soutěže není jediným úspěchem RSTS poslední doby. Odbytové srovnání stavebních spořitelen ukazuje, že přes současné negativní trendy na finančních trzích se RSTS daří – téměř jako by se jí finanční krize vůbec netýkala. Ze všech stavebních spořitelen v ČR zaznamenala v březnu výrazně nejvyšší meziměsíční nárůst v objemu poskytnutých úvěrů, ve stejném měsíci vystoupala na druhé místo v produkci nových smluv a počet úvěrů poskytnutých od začátku roku poklesl u RSTS oproti loňskému roku pouze o 6,3 %, což je velmi výrazně méně než u ostatních spořitelen.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.6 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.34%

6.34%

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%
Historie vývojeDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.