EUR 24.710

USD 22.791

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.9 %

EUR 24.710

USD 22.791

Nízká hyposplátka RSTS opět v soutěži Zlatá koruna

 


 

Nízká hyposplátka Raiffeisen stavební spořitelny je úvěrový produkt s nejnižším úrokovým zatížením pro klienty. Mezi její největší výhody patří garance neměnné výše úrokové sazby u úvěru ze stavebního spoření pouhých 3,5 % p. a. po celou dobu splácení úvěru. Pomocí Nízké hyposplátky můžete financovat své bydlení rychle, s akontací od 0 % a platit přitom nízké měsíční splátky.

V minulém ročníku Zlaté koruny Nízká hyposplátka získala hned dvě ocenění. Na stupních vítězů stanula v Ceně veřejnosti, medailovou pozici jí přisoudila i odborná porota Finanční akademie v kategorii Stavebního spoření.

V rámci již osmého ročníku soutěže  – Zlatá koruna 2010 – má nyní veřejnost do 4. dubna možnost na stránkách www.zlatakoruna.info hlasovat pro své oblíbené finanční produkty a nominovat je tak na Cenu veřejnosti, jedno z hlavních ocenění soutěže.

Hlasování o Cenu veřejnosti je významnou součástí Zlaté koruny. Nejoblíbenější finanční produkty zde prostřednictvím internetu a SMS zpráv volí veřejnost. Hlasování probíhá dvoukolově. Z nominačního kola postoupí do kola finálového dvacet produktů, které obdrží nejvyšší počet hlasů. Nejlepší finanční produkty budou vybírat také odborníci zastoupení ve Finanční akademii a to v celkem patnácti kategoriích.

Zlatá koruna na svých stránkách soustřeďuje nabídku finančních produktů většiny poskytovatelů finančních služeb v České republice. Od roku 2003 pořádá soutěž, ve které se finanční produkty hodnotí a ty nejlepší získávají ocenění. Výsledky hodnocení pomáhají veřejnosti orientovat se v široké nabídce finančních produktů a motivují zákazníky k tomu, aby se zajímali o vlastnosti jednotlivých produktů.

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.52 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.