EUR 24.730

USD 22.807

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.9 %

EUR 24.730

USD 22.807

01. 02. 2010

0 komentářů

Nová Perspektiva splní všechny vaše požadavky

 


 

 

„Novým trendem, který na trhu pozorujeme, je zájem o kvalitní pojištění. Riziková složka začala u životního pojištění hrát podstatnou roli a investice je mnohdy brána jako doplněk“, upozorňuje na měnící se požadavky klientů Filip Král, ředitel Úseku pojištění osob Kooperativy.

Proto se Perspektiva plně přizpůsobuje požadavkům klientů. Pokud klient chce, je většina pojistného použita na kvalitní krytí rizik a investiční složka může být minimální. Tato riziková varianta univerzálního životního pojištění pak může být použita i například ke krytí hypotečního úvěru. A pokud si klient sjedná pojištění smrti s anuitně klesající pojistnou částkou, zaplatí jen opravdu potřebné krytí za hypotéku. Velkou výhodou je také možnost v průběhu pojištění měnit poměr mezi rizikovou a investiční složkou pojištění podle finanční situace klienta.  

Perspektiva nově přichází i s prémií za bezeškodní průběh. „Pokud klient nebude mít v průběhu pojištění žádnou škodu, vrátíme mu 10 % z rizikového pojistného. To může v praxi dělat i desítky tisíc korun!“, upozorňuje Filip Král.

Novinkou jsou i některá doplňková pojištění. Nově si tak můžou klienti připojistit tělesné poškození s plněním formou denního odškodného. Klient tak obdrží za každý den léčení pojistnou částku, která je sjednána v pojistné smlouvě. „Vážná onemocnění jsme rozšířili o nepříjemné nemoci jako je „Alzheimer“, „Parkinson“ nebo hluchota. Přidali jsme také pojištění invalidního důchodu s výplatou pojistné částky, možnost pojistit se již od prvního dne nebo možnost sjednání zdravotní asistenční služby MediKompas v rámci Perspektivy“, dodává Král.

REKLAMA

Kooperativě vždy byla a je vlastní naprostá otevřenost ke svým klientům v oblasti poplatkové struktury či srozumitelnosti pojistných podmínek. Každý návštěvník našich webových stránek si tak může libovolně modelovat průběh pojištění v unikátním produktovém konfigurátoru. Najde zde také přehled poplatků včetně poplatků za rizika, což ještě zdaleka není na našem trhu obvyklé.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.52 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.