Neděle 01. srpna. Svátek má Oskar.

Novou tiskovou mluvčí Hypoteční banky je Kateřina Krásová

10.09.2012 10:09 Tisková zpráva: Hypoteční banka

Hlavním úkolem Kateřiny Krásové na pozici tiskové mluvčí Hypoteční banky bude přiblížit bankovní témata  k oblastem životního stylu a učinit problematiku hypotečních úvěrů co nejsrozumitelnější a atraktivní, a to jak pro média, tak pro širokou veřejnost.

„Hypoteční trh je  velmi dynamický a je důležité rychle reagovat na nové situace. Věřím, že se mi povede přiblížit oblast financování bydlení a s ní související témata široké veřejnosti,“ vysvětluje Kateřina Kráso vá.  

hb-katerina-krasovaKateřina Krásová získala řadu zkušeností z oblasti mediální komunikace v DIRECT Pojišťovně, kde pracovala na pozici tiskové mluvčí a PR manažerky. Předtím zastávala roli Risk Management Coordinator. Byla zodpovědná za zajišťování pravidelného monitoringu aktuálních rizik a jejich projednání na úrovni top managementu. 

Absolvovala bakalářské studium bankovnictví na Vysoké škole technické a ekonomické v Českých Budějovicích. Hovoří anglicky a německy. Ve volném čase se věnuje sportovním aktivitám a dalšímu odbornému studiu. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *