Pátek 20. října. Svátek má Vendelín.

Nový web FINEP: snadné srovnání bytů ve čtyřech krocích

23.10.2009 12:10 Tisková zpráva: FINEP HOLDING

„Na interaktivní mapě Prahy stačí zadat základní parametry jako lokalitu, cenu a dispozice nemovitosti. Program klientovi vyhledá všechny vyhovující nemovitosti a seřadí je podle ceny. Klient tak získá rychle přehled a může snadno najít nejlepší nabídku,“ říká tisková mluvčí FINEP Pavla Temrová. Ve vyhledávači jsou obsaženy všechny podstatné informace, jako je lokalita nemovitosti, orientace k světovým stranám, příslušenství a celková cena. Pro kompletní informace o daném objektu je u každé položky možnost nahlédnutí na detailní půdorys, včetně informací o rozloze jednotlivých místností.

„Důležitým kritériem výběru je také provedení projektu. Se stavbou a jejím zasazením do okolí se mohou zákazníci seznámit na 3D modelu zasahujícím až do úrovně jednotlivých podlaží. Naše projekty vynikají kvalitou architektonického provedení budov a úroveň jejich zasazení do okolí. Tyto výhody vyniknou právě na nových 3D modelech “ uvádí Pavla Temrová.

Nová stránka www.finep.cz nabízí také přehled smluv a hypoteční kalkulačku. „Naším cílem je maximální otevřenost, proto klientům nabízíme ke stažení konečné znění veškerých smluv. Hypoteční kalkulačka zase ukazuje orientační výši splátek při využití nabídky společnosti FINEP Finanční služby,“ dodává Pavla Temrová.