EUR 24.710

USD 22.791

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.9 %

EUR 24.710

USD 22.791

01. 02. 2022

0 komentářů

Novým výkonným ředitelem Českomoravské Nemovitostní je Karel Bor

 

Do čela realitní skupiny Českomoravská Nemovitostní (ČMN) nastupuje s více než dvacetiletou zkušeností Karel Bor, který působil na realitním trhu v pozicích poradce, developera a generálního ředitele. Své zkušenosti získal například na pozici Country Managera pro rakouskou skupinu Immofinanz či jako generální ředitel BNP Paribas Real Estate. Karel Bor vystudoval ekonomii a titul MBA pak obdržel ve skotském Glasgow.

Loading 

S nástupem na pozici výkonného ředitele bude Bor zodpovědný za řízení celé společnosti – od business developmentu přes asset a property management až po koordinaci firemních činností a utváření celkové strategie společnosti. ČMN má s novým vedením ambice upevnit svou pozici na trhu a stát se lídrem v oblasti správy a pronájmu kancelářských budov. Tímto krokem navazuje česká realitní skupina na nedávné jmenování Richarda Britten-Longa do pozice předsedy dozorčí rady, čímž potvrzuje své ambice nejen na českém trhu.

„Je pro mě velkou příležitostí a zároveň výzvou stát se součástí realitní skupiny ČMN. Mým cílem je posílit pozici realitní skupiny ČMN na trhu. Jsem velmi rád, že mohu skupině v oblasti komerčních realit nabídnout své mnoholeté zkušenosti a odborné znalosti. Těším se na všechny možnosti, které tato spolupráce přinese,“ komentuje nástup Karel Bor.

Českomoravská Nemovitostní (ČMN) je česká realitní skupina založená v roce 2016. Specializuje se na dlouhodobé investice a správu dobře situovaných komerčních nemovitostí prémiové kvality. Její strategie je založena na konzistentním generování zisku na základě stabilních příjmů z pronájmu. Celková hodnota spravovaného majetku činí více než 13,5 miliardy korun a celková pronajímatelná plocha dosáhla 150 000 m². Aktuálně patří mezi pět největších poskytovatelů kancelářských prostor v Praze.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.52 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%
Historie vývoje

 

 


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *