Sobota 23. března. Svátek má Ivona.

Objem nových hypoték GE Money Bank meziročně vzrostl o 60 %

30.01.2012 10:01 Tisková zpráva: Moneta Money Bank

 

„V loňském roce jsme zaznamenali významné oživení hypotečního trhu. Po období útlumu se lidé opět začali intenzivně zajímat o financování nového bydlení. Objem nových hypoték na českém trhu meziročně narostl o 40 %, v případě GE Money Bank šlo dokonce o 60 %,“ říká Michal Tuček, manažer hypotečních úvěrů GE Money Bank a dodává: „Kromě celkově vyššího zájmu o hypotéky v loňském roce byly tyto dobré výsledky podpořeny i atraktivními akčními nabídkami v rámci jarních a podzimních hypotečních dnů a také uvedením Variabilní hypotéky GE Money Bank.“  

Hypoteční úvěr lze u GE Money Bank získat již od 300 000 Kč a je možné ho čerpat až do výše 80 % ceny nemovitosti. Délku splácení si může klient rozvrhnout na 5 až 30 let. Úrokovou sazbu lze u standardní Hypotéky zafixovat na 1, 3, 5 nebo 10 let. Klienti GE Money Bank mohou také bez sankcí využít možnost mimořádných splátek v průběhu fixace. Banka navíc svým klientům k hypotéce nabízí i možnost pojištění nemovitosti a pojištění schopnosti úvěr splácet.

Kromě klasické Hypotéky také neustále roste zájem o Variabilní hypotéku, u níž se pohyblivá část úrokové sazby obnovuje v měsíčním intervalu v závislosti na vývoji tržních úrokových sazeb. Výši pevné části úrokové sazby si mohou zákazníci fixovat až na celou dobu splatnosti hypotéky.