Neděle 28. února. Svátek má Lumír.

Panattoni Europe zazářila na stupních vítězů v soutěži Best of Realty – Nejlepší z Realit

16.11.2016 02:11 Tisková zpráva:

„Oba oceněné projekty jsem považoval za mimořádné už během výstavby. Pro DSV jsme vybudovali unikátní crossdock s rozponem 45 metrů bez jediného sloupu, pro BWI Group zase sofistikovanou high-tech továrnu na výrobu tlumičů do luxusních automobilů. Vloni nám vítězství na Best of Realty uniklo, o to víc nás hřeje letošní triumf,“ sdělil Pavel Sovička, generální ředitel Panattoni Europe pro ČR a Slovensko.

Best of Realty je považována za nejprestižnější oborovou soutěž v České republice. Z toho důvodů se jí také někdy přezdívá „český realitní Oscar“. Odborná porota se skládá ze zástupců Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN) a dalších profesních sdružení, agentur pro výzkum trhu, bankéřů, realitních makléřů a poradenských společností.

Společnost BWI Group otevřela před měsícem v Panattoni Parku Cheb svou první výrobní halu v ČR. Díky investici za cca 750 milionů korun v regionu postupně vznikne 300 nových pracovních míst. V hale o rozloze 15 000 m2 se rozběhla výroba tlumičů pro evropské výrobce automobilů.

O týden později slavnostně zahájil provoz nového českého sídla DSV nejvyšší šéf společnosti Jens Bjørn Andersen. Výstavba ojedinělé cross-dockové haly o souhrnné výměře 23 301 m2 reprezentuje investici ve výši 500 milionů korun. Je to jediná hala tohoto typu v České republice, která byla postavena do pronájmu. Logistické centrum je také vybaveno moderními technologiemi a IT systémy. 

Tisková zpráva: Panattoni Europe

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *