Středa 12. prosince. Svátek má Simona.

Plovoucí sazba pro IQ plovoucí hypotéku LBBW Bank klesla na 2,9 % p.a.

16.03.2011 11:03 Tisková zpráva: LBBW Bank

Ačkoli aktuální sazby klasických hypoték po loňském poklesu opět stoupají, vývoj sazby IQ plovoucí hypotéky LBBW Bank je naopak velmi příznivý.

“LBBW Bank aktuálně snížila sazbu pro IQ Plovoucí hypotéku na 2,9 %, nabídka našeho nového produktu je tedy ještě zajímavější,“ uvedl Henrik Pregel, člen představenstva LBBW a dodal „tomu, kdo hledá nízkou úrokovou sazbu a rozhodne se pro flexibilní měsíční splátky, se tak nabízí ideální řešení. Sazba, která závisí na vývoji měsíčního PRIBORU, je momentálně relativně stabilní a nižší ve srovnání s daleko vyššími sazbami u klasických hypoték. Současný vývoj jistě potěšil naše stávající klienty.“

Celková měsíční splátka IQ plovoucí hypotéky LBBW Bank se skládá ze splátky jistiny, která je neměnná, a ze splátky úroku, který se naopak mění měsíčně dle vývoje sazby PRIBOR. Pokud nedojde k výrazným změnám v sazbě PRIBOR, pak výsledný úrok pro klienta bude nižší, než by tomu bylo v případě klasické hypotéky se zafixovaným úrokem.

Výhody IQ plovoucí hypotéky

·    dlouhodobá splatnost až 30 let

·    možnost financování až do 90 % zástavní hodnoty nemovitosti

·    nízké poplatky za poskytnutí

·    díky vazbě úrokové sazby na PRIBOR může klient ušetřit na úrocích

·    klient může kdykoliv zdarma přejít od pohyblivé úrokové sazby k fixní sazbě

·    celková splátka úvěru v čase výrazně klesá

Podrobnější informace o IQ plovoucí hypotéce a dalších hypotečních úvěrech je možné získat na www.LBBW.cz, na tel. lince 800 700 800 nebo v kterékoliv pobočce LBBW Bank.