Sobota 18. listopadu. Svátek má Romana.

Pobočky Hypoteční banky zařízené jako obýváky získaly ocenění v mezinárodní soutěži EFMA v Amsterodamu

09.11.2015 08:11 Tisková zpráva: Hypoteční banka

„Jsem opravdu hrdý na naše umístění, zejména s přihlédnutím ke konkurenci v soutěži, kdy jsme jako jediná česká banka postoupili až do samotného finále. Pozitivní ohlas na novou podobu našich poboček ze strany klientů i takto vysoké ohodnocení v rámci evropských soutěží jasně ukazují, že jsme se vydali správným směrem,“ uvedl k získanému ocenění člen představenstva a vrchní ředitel Hypoteční banky Vlastimil Nigrin.

Koncept nového vzhledu poboček Hypoteční banky se začal realizovat v roce 2012 a jako první prošla úpravou pobočka v Ústí nad Labem, následována pobočkami v Praze 4 a 5 i hlavní pobočkou banky v Praze Na Poříčí. Zásadní inovací poboček je jejich vzhled, který se výrazně odlišuje od klasického bankovního prostředí. Naopak se maximálně přibližuje skutečné podobě moderního a příjemného bydlení českých rodin. Klienti, kteří si přijdou do Hypoteční banky vyřídit hypotéku, tak nyní jednají se svými bankéři v domácím prostředí, které evokuje pocit, že jste na návštěvě u přátel nebo sousedů. To bylo také hlavním cílem při vytváření nového vizuálního konceptu poboček Hypoteční banky, ve kterých dnes bankéři zdraví klienty slovy: „Vítejte u nás doma“.

EFMA je globální nezisková organizace sdružující více než 3300 společností z oblasti retailových finančních služeb z více než 130 zemí. Byla založena v roce 1971 zástupci bank a pojišťoven s cílem vytvořit platformu, kde by jejich kolegové mohli sdílet zkušenosti, rozvíjet osvědčené postupy svých institucí a spolupracovat prostřednictvím spojenectví a partnerství. Asociace pořádá pravidelné akce, vydává publikace a provozuje webový portál www.efma.com, který slouží jako zdroj cenných informací o novinkách z oboru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *