EUR 23.790

USD 21.961

REPO sazba ČNB 7.00 %

Inflace 15.8 %

EUR 23.790

USD 21.961

28. 06. 2010

0 komentářů

Pojištění zahrady od DIRECT Pojišťovny

 


 

„Zahrada je často výkladní skříní domu, chaty či chalupy a lidé mnohdy jejím zdokonalováním tráví i několik let a investují nemalé peníze. To je další důvod, proč přemýšlet o uzavření pojištění majetku, které ochrání nejen celou nemovitost či domácnost, ale i zahradu,“ říká Tomáš Zavoral, tiskový mluvčí DIRECT Pojišťovny, a dodává: „Také na terasách a balkonech mají lidé hodnotný zahradní nábytek či okrasné květiny. S pojištěním zahrady od DIRECT Pojišťovny mohou být majitelé v klidu, i když se blíží bouřka a všechny tyto věci zůstaly venku.“   

Zahrada i terasa v bezpečí

Náhlá průtrž mračen, silný vítr a blesky nebo nechtěná návštěva vandala mohou mít
za následek nevratně poškozený zahradní nábytek, ale i květiny, okrasné keře a stromy. Také pečlivě udržovaný trávník může být zdevastován řáděním živlů. Ale nejen zahrady jsou chloubou svých majitelů. Také terasy a lodžie budí často obdiv. Pokud si necháváte záležet na pečlivě udržovaných okrasných květinách umístěných na terase, balkonu nebo lodžii a nesnesete pomyšlení, že by je mohly zdevastovat řádící živly, spolehněte se na pojištění zahrady od DIRECT Pojišťovny.

Rozsah krytí

Klienti jsou díky pojištění zahrady kryti proti škodám způsobeným například požárem, úderem blesku, povodní nebo záplavou, sesuvem půdy či zřícením skal a sněhových lavin, ale také proti pádu stromů či stožárů a vandalismu. Pojištění zahrady od DIRECT Pojišťovny se vztahuje jak na okrasné keře a jiné dřeviny, tak na květiny včetně trávníků. Pojištěn je rovněž zahradní nábytek, tedy židle, stoly, lehátka a slunečníky, dále pak např. dětská hřiště, houpačky, zahradní dekorační předměty nebo gril. Pojištění zahrady DIRECT Pojišťovna sjednává s limitem plnění 20 000 Kč.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj fincentrum hypoindexu

%6.34 Aktuální výše Hypoindexu

3.39%

3.81%

4.14%

4.52%

4.62%

4.88%

5.33%

5.71%

6.24%

6.28%

6.23%

6.2%

6.31%

6.34%

6.34%
Historie vývojeDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.