Středa 19. prosince. Svátek má Ester.

Při rekonstrukci domu využijte ePoptávku.cz

07.03.2011 03:03 Tisková zpráva:

Dostat několik nabídek na rekonstrukci a ještě při tom ušetřit je snem snad každého stavebníka. Sehnat rychle řemeslníky a zároveň vědět, kolik to bude stát nebo mít možnost o ceně ještě vyjednávat, je se službou ePoptávka.cz více než snadné. „Po zadání poptávky prostřednictvím webového formuláře, ji naši operátoři prověří a zavedou do systému. Následně je rozeslána na potencionální dodavatele. Během dvou až tří dní začne stavebník dostávat vypracované nabídky nebo ho jednoduše kontaktují řemeslníci se svou nabídkou,“ dodává Kočí. Služba ePoptávka.cz nemá žádná omezení, tudíž ji může využívat takřka kdokoliv. „Plynou přes nás poptávky jak od individuálních stavebníků, tak i od společenství majitelů, větších společností či státní správy,“ upřesňuje Otto Kočí a zároveň dodává, že není výjimkou dosáhnout snížení konečné ceny až o 30%. Systém funguje velmi jednoduše. Zákazník má jednoduchý přehled, za kolik jsou ochotny jeho zakázku realizovat i další firmy. Může tak velmi jednoduše a efektivně vyjednávat.

Služba ePoptávka.cz představuje největší poptávkový systém v České republice. Měsíčně její operátoři zpracují a vyřídí přes deset tisíc poptávek z osmi set oborů v hodnotě přesahující 1,1 miliardy korun.

Princip online poptávkových systémů

Do systému jednoduše zadáte konkrétní poptávku, vyplatí se být co možná nejkonkrétnější, doplníte osobní a kontaktní údaje. Naši operátoři ji následně zkontrolují a rozešlou vhodným registrovaným dodavatelům z poptávané oblasti,“ popisuje funkcionality systému ePoptávka.cz Otto Kočí a dodává, že od té chvíle začnou na udaný e-mailový kontakt chodit konkrétní nabídky, ze kterých si poptávající nezávisle vybere tu nejvhodnější.