EUR 24.700

USD 22.902

REPO sazba ČNB 5.25 %

Inflace 2.6 %

EUR 24.700

USD 22.902

28. 04. 2009

0 komentářů

Subjekty:
Komerční banka

Program Bytový dům: nabídka pro bytová družstva a společenství vlastníků jednotek

 


 

Komerční banka připravila Program Bytový dům tak, aby ideálně pokrýval veškeré potřeby bytových družstev a společenství vlastníků bytových jednotek, a to od investice do pořízení až po rekonstrukci, provoz a opravy. Díky Programu Bytový dům mohou zájemci snadno a rychle získat finanční prostředky například na opravu střechy, zateplení domu, rekonstrukci výtahu nebo výměnu oken. Až patnáctiletá splatnost úvěrů umožní rozložit splácení dluhu na dostatečně dlouhou dobu tak, aby zbytečně nezatížil pokladnu společenství ani peněženku jednotlivých vlastníků bytových jednotek.

Výhodný úvěr bez ručení:  Na základě vyhodnocení žádosti je možné získat úvěr bez zajištění v přepočtu na jednu bytovou jednotku až do výše 300 000 Kč. Společenství vlastníků jednotek může získat úvěr bez zajištění, bytové družstvo po předložení krycí biankosměnky. Komerční banka navíc umožňuje stávajícím klientům financovat opravy a provoz bytového domu formou Profi úvěru až do výše 1 mil. korun, povoleného debetu až do 500 tis. korun nebo Kreditní karty pro podnikatele do 200 tis. korun bez zajištění a předkládání výkazů.

V případě potřeby lze zajistit úvěr například zástavním právem k nemovitosti či bankovní zárukou od Českomoravské záruční a rozvojové banky.

Bytová družstva a společenství vlastníků jednotek mohou také využít podporu ze státních programů. I v letošním roce pokračuje program PANEL od ČMZRB, který nabízí dotace na opravy panelových bytových domů. Navíc od 22. dubna lze podat žádost o dotaci na úsporu energie a obnovitelné zdroje bytových domů v rámci nového program Ministerstva životního prostředí Zelená úsporám.

Komplexní poradenství: Zkušení specialisté z Komerční banky vytvoří v rámci Programu Bytový dům pro bytové družstvo či společenství vlastníků jednotek návrh vhodného způsobu financování s přihlédnutím na aktuální potřeby a možnosti splácení. Komplexní zpracování, vyhodnocení žádosti a poskytnutí úvěru je zdarma, měsíční poplatek za správu úvěru činí pouze 200 Kč.

REKLAMA

Více informací o Programu Bytový dům získáte na Infolince KB 800 111 055 nebo na internetových stránkách www.kb.cz.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.51 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%

5.52%

5.51%
Historie vývoje

 

 Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.