EUR 24.310

USD 21.427

REPO sazba ČNB 3.75 %

Inflace 6.6 %

EUR 24.310

USD 21.427

23. 11. 2018

Prologis Park Wrocław V se opět rozrůstá

 

Prologis Inc., globální lídr v oblasti logistických nemovitostí, dnes oznámil, že zahájil výstavbu nové budovy o rozloze 16 700 metrů čtverečních ve svém plně pronajatém parku Prologis Park Wrocław V. 6 000 metrů čtverečních její plochy již bylo v rámci první podepsané nájemní smlouvy předpronajato logistickému operátorovi v oblasti letectví. 


„Neustále investujeme v klíčových centrech polské ekonomiky, jelikož víme, jak důležitá je pro naše zákazníky optimalizace jejich dodavatelských řetězců. Oblast Vratislavi, v níž se nachází sklady na ploše 1,8 milionu metrů čtverečních, je bezpochyby jednou z nejžádanějších lokalit těžící rovněž z polohy v blízkosti Varšavy, Slezska, Středního Polska či trhů v Poznani,” řekla Magdalena Kostjan, manažerka pronájmů Prologis pro Polsko. „Těší nás, že kvalita našich budov, profesionální služby v oblasti správy nemovitostí i provozní úsporná řešení jsou atraktivní pro zákazníky z nejrůznějších odvětví od lehkého průmyslu přes farmacii, e-commerce až po logistiku či letectví.“
Nová budova vzniká jako součást stávajícího průmyslového a distribučního centra Prologis Park Wrocław V s celkovou rozlohou 156 000 metrů čtverečních a 102 000 metry čtverečními půdy určené pro další potenciální výstavbu. Stejně jako ostatní budovy Prologis splní nejvyšší technické standardy a bude v souladu s principy udržitelnosti.
Projekt, který je předpronajat již z 36 procent, je navržen tak, aby si zákazníci v budově mohli flexibilně zřídit kanceláře. Zároveň nabízí řešení, která umožní zjednodušení provozu, například rozšířený, 24 metrů hluboký nakládací a vykládací prostor či více parkovacích míst, než je běžným standardem na trhu. Protipožární odolnost budovy byla zvýšena až na 4 000 MJ, její součástí jsou dále energeticky úsporná řešení umožňující snížení nákladů, například LED osvětlení či zvýšený přiliv přirozeného denního světla. Poskytne i moderní nástroje pro online správu nemovitosti, mimo jiné inteligentní měřicí systém nebo platformu Singu Facility Management.
Transakci zprostředkovala společnost Knight Frank.
Prologis Park Wrocław V se nachází v těsné blízkosti vratislavského obchvatu a křižovatky Bielany na spojnici dálnic A4 a S8/E67. Díky tomu se pyšní skvělým napojením do hlavního města Dolního Slezska a umožňuje efektivní distribuci po celém Polsku i do sousedních zemí.
Prologis je s více než 2,4 milionu metrů čtverečních logistických a průmyslových ploch předním poskytovatelem distribučních nemovitostí v Polsku (k 30. září 2018).
Tisková zpráva Prologis

Vstoupit do diskuze Žádný příspěvek

Vývoj fincentrum hypoindexu

%2.99 Aktuální výše Hypoindexu

2.02%

1.98%

1.96%

1.94%

1.93%

1.94%

1.98%

2.06%

2.13%

2.23%

2.32%

2.43%

2.54%

2.7%

2.99%
Historie vývoje


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *