Čtvrtek 19. října. Svátek má Michaela.

Prologis podepsal pronájemní smlouvy na více než 52 000 metrů čtverečních v parku chorzów

20.04.2010 12:04 Tisková zpráva:

S potěšením oznamujeme podepsání tří pronájemních smluv,“ řekl Maciej Madejak, viceprezident společnosti ProLogis v Polsku. Na polském trhu průmyslových nemovitostí čelíme silné konkurenci, a proto je velmi důležité si vytvořit a udržet dobré vztahy s našimi zákazníky, a rovněž jim dokázat, že máme patřičné znalosti a odborné schopnosti potřebné k nepřetržitému naplňování jejich požadavků.

Tři pronájemní smlouvy v ProLogis Parku Chorzów byly podepsány:

· se společností Raben, která je evropským poskytovatelem logistických služeb a jež bude mít v pronájmu 28 800 metrů čtverečních skladových prostor v budově Jedna a Dvě. V současnosti společnost využívá přibližně 54 300 metrů čtverečních distribučních prostor v pěti parcích ProLogis v Evropě.

· s mezinárodním logistickým operátorem FM Logistic. FM Logistic si pronajal celkem 19 500 metrů čtverečních skladových prostor v budově Jedna. Celkově má tato společnost v Evropě v pronájmu více než 175 300 metrů čtverečních v distribučních centrech ProLogis.

· se společností Ponetex, která nabízí široké spektrum logistických služeb. Ponetex bude mít v pronájmu 4 000 čtverečních metrů moderních výrobních a skladových prostor v budově Tři.

ProLogis Park Chorzów je moderním distribučním parkem, který tvoří devět budov o rozloze více než 233 000 metrů čtverečních skladových a kancelářských prostor.

Park má výbornou polohu poblíž dálnice A4, která spojuje Německo s Ukrajinou. Nachází se v blízkosti křižovatky (v současné době ve výstavbě) dvou největších polských dopravních tahů východozápadní dálnice A4 a severojižní dálnice A1. Letiště Pyrzowice je od ProLogis Parku Chorzów, který umožňuje flexibilní skladování a efektivní distribuci na místní trhy a do sousedních zemí, vzdálené 40 kilometrů.

Mezi další zákazníky v ProLogis Parku Chorzów patří: Aldi, C.Hartwig Gdynia, Danone, Kuehne+Nagel, Mid Ocean Logistics, Saint Gobain Construction Products, Wilhelm Karmann a VIP Collection.

ProLogis portfolio v Horním Slezsku zahrnuje pět distribučních parků (27 budov) o celkové rozloze více než 520 000 metrů čtverečních skladových a kancelářských prostor.