Sobota 15. května. Svátek má Žofie.

Prologis staví v Maďarsku prostory o rozloze 8 000 metrů čtverečních na míru pro společnost Fiege

20.01.2016 12:01 Tisková zpráva:

Společnost Fiege zároveň prodloužila smlouvu na stávající prostory o velikosti 11 400 metrů čtverečních v DC1 ve stejném parku. Fiege si pronajímá celkem 126 000 metrů čtverečních v dalších pěti parcích Prologis po celé Evropě. Nová budova o rozloze 8 000 metrů čtverečních bude druhou budovou společnosti v tomto plně obsazeném parku a její součástí budou i nejmodernější kancelářské prostory o rozloze 100 metrů čtverečních.

Fiege se specializuje na integrovaná řešení dodavatelského řetězce pro různá odvětví. Poskytujeme komplexní služby, které vytváří obchodní příležitosti. Se stávající budovou v Prologis Park Hegyeshalom jsme velmi spokojeni. Abychom drželi krok s růstem naší firmy, rozhodli jsme se prodloužit stávající nájemní smlouvu a obsadit další vysoce moderní a na míru postavenou budovu, která vyhoví našim každodenním provozním požadavkům. K našemu rozhodnutí přispěla flexibilita profesionálního týmu Prologis, který se stará o zákazníky,“ řekl generální ředitel Fiege Gergely Hepp.

Jak trh v Maďarsku roste, sledujeme, že naši zákazníci žádají stále více prostoru. Jsme tedy rádi, že můžeme postavit novou budovu na míru pro společnost Fiege,“ řekl senior viceprezident a ředitel Prologis pro Maďarsko László Kemenes. „Hegyeshalom, náš jediný park v Maďarsku mimo oblast Budapeště, je plně obsazen. V posledních letech se stává důležitým strategickým bodem pro společnost Fiege a její regionální logistické činnosti, především díky dobré dostupnosti do Rakouska, Maďarska i na Slovensko,“ dodal Kemenes.

Prologis Park Hegyeshalom v současné době zahrnuje budovu o rozloze 24 100 metrů čtverečních, která je plně pronajatá právě společností Fiege a společností SMR. V budoucnu ho lze rozšířit o dalších 120 000 metrů čtverečních. Park je umístěn v západním Maďarsku nedaleko Vídně, Bratislavy a Györu, po dálnicích M1 a M15 se lze lehce dostat na všechny tři trhy.

Prologis je s portfoliem 612 000 metrů čtverečních v šesti parcích předním poskytovatelem průmyslových ploch v Maďarsku (k 30. září 2015).

Zdroj: Tisková zpráva Prologis Park

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *