EUR 25.235

USD 23.713

REPO sazba ČNB 5.75 %

Inflace 2.0 %

EUR 25.235

USD 23.713

23. 06. 2009

0 komentářů

QPG a Hyposervis startují inovaci v oblasti pojištění hypoték

 


 

 

Zájemci o rezidenční projekt Modřanský Háj tak získávají nový bonus a jistotu v současné nelehké ekonomické situaci. Nové pojištění hypoték bylo připraveno společností Hyposervis jako odezva na konkrétní doporučení studie o rezidenčním trhu společností Hyposervis a Deloitte ze začátku tohoto roku. V druhé polovině tiskové konference bylo představeno nové prodejní centrum rezidenčních projektů společnosti Quinlan Private Golub v pasáži Černá růže v ulici Na Příkopě.

Pojištění hypoték SichrJob

Nový produkt pojištění hypoték SichrJob se svým pojetím podstatně odlišuje od všech dosavadních produktů na trhu zaměřených na pojištění schopnosti splácet úvěry. SichrJob v sobě kombinuje tři hlavní faktory. Zaměřuje se na eliminaci největšího aktuálního psychologického rizika klientů – ztráty práce a s tím spojeného rizika splácení hypoték, dále na maximální komfort produktu a minimální omezení a výluky z  pojistného plnění a nakonec nepředstavuje pro klienty žádný náklad, protože jej hradí jako benefit developer. Je to produkt, který je určen pro klienty developerských společností, kteří si kupují nové byty v bytových projektech. Společnost Quinlan Private Golub bude toto pojištění pro své klienty hradit na období tří let.

U hypotéky ve výši 3 milionů Kč bude pojištění na první tři roky, které uhradí developer, dosahovat částky v rozpětí 85 000 až 120 000,- Kč.

REKLAMA

„Naše studie za začátku tohoto roku prokázala, že lidé omezili zájem o nové byty zejména proto, že se zvýšila jejich obava z hypoték, resp. z toho, že v případě ztráty práce nebudou mít z čeho hypotéku splácet. Při tvorbě produktu SichrJob jsme se tedy primárně zaměřili na odstranění tohoto psychologického problému a také na to, abychom minimalizovali obavy lidí týkající se potenciální ztráty zaměstnání a neschopnosti splácet hypotéku. Produkt, který jsme vyvinuli ve spolupráci s Pojišťovnou UNIQA, předčil naše očekávání. Je to nejen velmi pečlivě připraveným produkt, který může odbourat nejistotu klientů, ale je pro klienta i vysoce komfortní. Komfort podtrhuje i skutečnost, že náklad pojištění nenese klient, ale developer a to na dobu ideálně tří let, což se nám v případě projektu Modřanský Háj podařilo s developerem dojednat. Doba, po kterou můžeme očekávat nejvýraznější dopady krize je tak pro klienta pojištěním krytá a klienti si mohou vzít hypotéku s mnohem klidnějším srdcem,“ řekl Ing. Milan Roček, předseda představenstva Hyposervis. „Jsme velmi rádi, že toto nové pojištění je poprvé představováno se společností Quinlan Private Golub, která je naším významným partnerem a silným hráčem nabízející kvalitu a novou přidanou hodnotu na českém trhu,“ dodal Roček.

Prodejní centrum společnosti Quinlan Private Golub

Centrum je založené na konceptu služeb „vše pod jednou střechou“, zákazníci si tak budou moci na jednom místě vybírat z nabídky bytů a domů, ale i veškerých interiérů a využít služeb sjednání Quinlan hypotéky s novým pojištěním.  Prodejní centrum, nacházející se přímo v centru hlavního města, je další fází péče o zákazníky, kterou Quinlan Private Golub považuje za prioritu své strategie pro český rezidenční trh. Prodejní centrum je otevřeno každý pracovní den od 10h do 18h nebo dle dohody. Prodejní centrum v pasáži Černá růže začíná s projektem Modřanský Háj, který nabízí širokou škálu bytů a domů v Praze 12 Modřanech. Quinlan Private Golub v České republice disponuje 200h pozemků určených na výstavbu rezidenčních projektů, které budou postupně představovány veřejnosti. Mezi hlavní konkurenční výhody projektů patří jedinečná lokalita, vybudování infrastruktury, bohatá občanská vybavenost, koncept nízkopodlažních domů a flexibilní dispozice bytů a domů s důrazem na úložný prostor, garážové stání, výběr ze zahrad, teras či balkónů a maximální péče o zákazníka.                  

„Nové prodejní centrum umožní všem zájemcům se seznámit s projekty Quinlan Priavte Golub přímo v centru města, naše služby a nabídka se tak stávají dostupnější. Hlavní výhodou pro zákazníky je možnost vyřídit vše na jednom místě, ušetří tak čas a vydanou energii na shánění nabídek na interiéry či možnosti financování bydlení, to vše získají u nás zdarma. Naše projekty, včetně nově představeného projektu Modřanský Háj, vyplňují mezeru na trhu po kvalitních a konkurenceschopných projektech určených pro rodinné bydlení “, říká Mgr. Lenka Tučková, manažerka marketingu a prodeje Quinlan Private Golub.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Vývoj Swiss Life Hypoindexu

%5.57 Aktuální výše Swiss Life Hypoindexu

6.37%

6.27%

6.3%

6.32%

6.3%

6.24%

6.19%

6.1%

6.05%

6.01%

6.02%

5.96%

5.6%

5.62%

5.57%
Historie vývojeDiskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.