Pondělí 25. března. Svátek má Marián.

Raiffeisenbank zlevňuje Hypotéky a nabízí plovoucí sazbu

22.09.2011 01:09 Tisková zpráva:

Raiffeisenbank od 3. října v rámci tzv. hypodnů snižuje úrokové sazby hypotečních úvěrů. „Pro hypotéky s minimálně tříletou fixací klesá sazba o 0,3 procentního bodu, standardní hypotéku
na bydlení od Raiffeisenbank tak lze nyní získat od 3,29 procenta,“ uvedl produktový manažer Raiffeisenbank Jan Bureš.

Banka zároveň klientům nově nabízí možnost sjednat plovoucí úrokovou sazbu navázanou na vývoj jednoměsíční sazby PRIBOR. „Pro klienta to znamená, že se mu sazba bude každý měsíc měnit podle toho, jakým způsobem se vyvíjí PRIBOR. Úroková sazba u plovoucí hypotéky je nižší než u standardního úvěru, čímž se kompenzuje nevýhoda způsobená každoměsíční změnou úroku a výše splátky,“ vysvětlil Jan Bureš s tím, že aktuální sazba se může dostat  i pod úroveň tří procent.

I k této sazbě lze navíc rovněž v kampani získat slevu 0,3 %, aktuální nejnižší sazba pro plovoucí hypotéku by tak dosahovala 2,66%. 

Zvýhodněné hypotéky lze získat během hypodnů, v rámci kterých Raiffeisenbank tradičně dvakrát ročně nabízí různé slevy a výhody. Klient získá slevu, pokud si od 3. do 7. října na pobočce nechá zpracovat orientační propočet a na jeho základě podepíše do poloviny prosince úvěrovou smlouvu.