Čtvrtek 13. května. Svátek má Servác.

Realitním projektem roku 2012 je dle veřejnosti opět Čakovický park

05.11.2012 05:11 Tisková zpráva:

Projekt Čakovický park u veřejnosti zvítězil již v roce 2011, v letošním roce se ocenění týká jeho druhé fáze, budov s názvy Lilie a Mateřídouška. Kromě propojení se zámeckým parkem a přímého kontaktu se zelení se o tomto projektu v poslední době mluví i díky interiérovému designu a spolupráci s designérkou Simonou Fritz, známou z televizního pořadu Jak se staví sen.

Projekt Čakovický park u veřejnosti zvítězil nad 100 dalšími nominovanými rezidenčními projekty rodinných či bytových domů z celé České republiky.

„Potvrzení vítězství z loňského roku je pro nás signálem, že přidanou hodnotu, kterou našim klientům nabízíme, veřejnost skutečně oceňuje, ať se jedná o množství zeleně v okolí či důraz na kvalitní dispozice bytů a interiérový design,“ říká Ing. Ivan Ševěček ze společnosti M & K Development.

88 bytů z projektu Čakovický park je již prodáno, další na nové majitele čekají. I přes vysokou kvalitu bydlení se ceny bytů v tomto projektu pohybují již od 38 000 Kč/m2.

„Potvrzuje se, že lidé skutečně hledají kvalitu a záleží jim na tom, kde budou jejich děti vyrůstat,“ dodává Ševěček.

Developerský projekt Čakovický park je zaměřen na rodinné bydlení. Kromě přímého kontaktu se zelení zaujme i kvalitním interiérovým designem.

O projektu Čakovický park

Bytový projekt Čakovický park vzniká v severní části Prahy, v městské části Praha-Čakovice a je zasazen do zeleně vedle překrásného historického parku s jezírky, rybníky a vzrostlou zelení. Projekt se skládá ze sedmi menších a architektonicky zajímavých bytových domů. V první fázi projektu již bylo v sousedství zámeckého parku v Praze Čakovicích postaveno 105 bytů, ve druhé fázi byla nyní zahájena výstavba dalších 88 bytů. Čakovický park patří mezi největší developerské projekty tohoto typu v Praze, celkem se v projektu počítá s 274 byty. Projekt realizuje společnost M&K Development.

Více informací na www.cakovickypark.cz

O soutěži Realitní projekt roku

Realitní projekt roku 2012 je přehlídkou nejlepších, českých developerských projektů v jednotlivých regionech České republiky. Do soutěže mohou být přihlášeny pouze rezidenční projekty rodinných nebo bytových domů na území České republiky. Projekty musí být v realizační nebo dokončené fázi a musí být v prodeji alespoň jedna bytová jednotka v roce 2012.

Soutěží se ve třech kategoriích: Cena odborné poroty, cena architektů a cena veřejnosti.

Do soutěže bylo v roce 2012 nominováno celkem 101 projektů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *