Pondělí 18. února. Svátek má Gizela.

Refinancování hypoték u Sberbank již od 2,89 %

17.01.2014 02:01 Tisková zpráva: Sberbank

Akce potrvá do konce ledna. „Refinancování hypoték se splatností kratší než 10 let je stále častější, protože první hypotéky si lidé ve větší míře začali brát na začátku tisíciletí. Velká část hypoték tak spadá právě do této kategorie a klienti mohou nyní dosáhnout na nejvýhodnější sazbu,“ uvedl produktový manažer Sberbank CZ Jiří Škrob.

Refinancování již po 12 měsících splácení

Snadné refinancování nabízí Sberbank zájemcům již po jednom roce bezproblémového splácení. Akceptuje přitom ocenění nemovitosti až 7 let dozadu a původní smluvní dokumentaci. Postačí jí jeden doklad totožnosti a nežádá doložení příjmu. Zpracování žádosti přijde na jednu korunu, vedení úvěrového účtu je zdarma. Za vedení FÉR konta ve variantě PLUS (se 3 výběry z bankomatu zdarma) zaplatí klient 53 korun měsíčně. Stejné podmínky platí i při refinancování meziúvěru ze stavebního spoření.

Hypotéky a refinancování u cizinců

Sberbank rovněž zjednodušila podmínky pro žádosti o hypotéky či jejich refinancování u cizinců. Týká se to především občanů Slovenska, kterým umožňuje financování až do 100 % hodnoty nemovitosti, a Ruské federace, kde při žádosti o hypoteční úvěr akceptuje i příjem z jejich domovské země.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *