Sobota 21. října. Svátek má Brigita.

Rezidence Drahobejlova zaujala i odbornou veřejnost: získala cenu odborné poroty v prestižní soutěži Realitní projekt roku.

07.11.2014 03:11 Tisková zpráva:

„Velmi si vážíme ceny z rukou odborné poroty, která potvrzuje naši správnou volbu jak v samotném architektonickém ztvárnění projektu a jeho začlenění do stávající zástavby, tak i funkčním nastavení dispozic bytů, říká Zdenka Prodanová,  Marketing and Sales Manager projektu Rezidence Drahobejlova a pokračuje: „velmi náš těší, že odborníci i naši klienti si v tak silném konkurenčním prostředí zvolili právě náš projekt. Oblibu projektu u zájemců o bydlení potvrzuje i 80% prodaných bytů z celkové kapacity 86 bytů. V současné době jsou všechny nebytové prostory a více než 45 bytů předány majitelům, kteří se stěhují do svých nových domovů,“ uzavírá Prodanová.

O projektu Rezidence DRAHOBEJLOVA

Rezidence DRAHOBEJLOVA je situována ve stejnojmenné ulici v Praze 9 – Vysočanech, pouhé 3 minuty pěší chůze od stanice metra B Českomoravská a OC Harfa. Za projektem stojí ABM architekti, kteří společně s investorem společností Palmer Capital navrhli architektonicky zajímavě řešený koncept bydlení. Nově postavený dům nezapře inspiraci kubismem – stačí se podívat na jeho běloskvoucí fasádu s vystupujícími arkýři, které zajišťují maximální přístup světla do bytů a strohou eleganci podtrženou velkorysým prosklením. Ve vnitrobloku budovy se nachází parking, který se skrývá pod zatravněnou střechou a dva mezonetové „domky“, což nebývá v městské zástavbě příliš obvyklé. Pro obyvatele jsou přímo v objektu v přízemí k dispozici služby a obchody, orientované do ulice prosklenými výklady. 

Všechny byty od garsonek po luxusní mezonety s jedinečnými výhledy na panorama Prahy jsou dokončeny ve vysokém standardu provedení a všechny mají k dispozici balkon, terasu nebo lodžii.  Ceny bytů se v závislosti na dispozici a poloze bytu v domě, pohybují v rozmezí od 2 225 100 Kč do 6 973 000 Kč vč. DPH, jsou konečné, a pokud je k bytu přiřazeno parkovací místo, je zahrnuto i v jeho ceně. Zajímavostí tohoto netradičního projektu jsou byty 1+kk flexi v nadstandardní velkosti od 39 do 68 m2, které může jejich majitel časem přeměnit ve 2+kk a přizpůsobit svým aktuálním potřebám a požadavkům na bydlení. Z bytu pro jednoho či pár pak může za několik let jednoduchými úpravami přizpůsobit prostor pro rodinné bydlení.

Nespornou výhodou lokality, která za poslední léta prošla radikální proměnou a stala se vyhledávaným místem ideálním pro práci i bydlení, je i velmi dobrá občanská vybavenost. Poblíž se nachází například Nemocnice s poliklinikou ve Vysočanech, Městský úřad Prahy 9, pošta, již zmíněná nákupní centra i menší obchůdky a restaurace. V okolí je několik mateřských a základních škol. V blízkosti projektu je i dostatek zelených ploch pro relaxaci i sportovní aktivity. Rezidenti jistě také ocení blízkost krásného rozlehlého parku Podvinní a relaxační procházky podél Rokytky. 

Rezidence Drahobejlova – www.drahobejlova.cz

Základní informace o projektu:

Developer                               Palmer Capital  // www.palmercapital.co.uk

celková investice                    240 mil. Kč

architekt                                  ABM architekti // www.abmarch.cz/

lokalita                                    Praha 9, ulice Drahobejlova

počet bytů                               86 bytů v dispozicích 1+kk, 3+kk, 4+kk, mezonety  (39–140m2)

kolaudace                               srpen 2014

prodejce                                 TopQReal  // www.topqreal.cz T + 800 10 11 22, info@drahobejlova.cz

Generální dodavatel stavby: BAU-STAV a.s

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *